M jak miłość, odcinek 1552: Sonia zobaczy Janka ostatni raz przed śmiercią! Potwierdzi się najgorsze - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1552: Sonia zobaczy Janka ostatni raz przed śmiercią! Potwierdzi się najgorsze - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1552: Sonia zobaczy Janka ostatni raz przed śmiercią! Potwierdzi się najgorsze - ZWIASTUN

W 1552 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) zobaczy swojego ukochanego Janka (Tomas Kollarik) ostatni raz w życiu. Wiele wskazuje na to, że piękna policjantka pożegna się z narzeczonym i pogrąży w ciężkiej żałobie... Straszną wiadomość przekaże Soni Rafał (Jakub Kucner), który tym samym spełni przysięgę daną obojgu narzeczonym. Zobacz koniecznie ZWIASTUN 1552 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1552 odcinku "M jak miłość" stanie się to, czego Sonia bała się najbardziej. Dostanie straszną wiadomość o śmierci miłości swojego życia! Ciężar przekazania czarnej nowiny weźmie na siebie Rafał, który nie będzie miał siły, aby wydusić z siebie słowo. Ale jego twarz powie wszystko!  

Sonia w 1552 odcinku "M jak miłość" Sonia będzie coraz bardziej drżała ze strachu o życie narzeczonego. Wszystko będzie jej mówiło, że to już koniec, Janek nie żyje. I choć Rafał zrobi wszystko, aby pocieszyć przyjaciółkę, jej intuicja będzie wołać na alarm: Janek nie żyje! I w końcu Rafał dostanie telefon, po którym już nic nie będzie takie samo...   

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1552: Paweł i Franka razem w Grabinie. Ogłoszą radosną nowinę na imieninach Marysi

M jak miłość, odcinek 1552 ZWIASTUN. Janek umrze? Rafał przekaże Soni i matce Janka makabryczne wieści
M jak miłość, odc. 1552: Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub (Kucner)

i

Autor: tvp/vod

Staram się nie histeryzować, ale naprawdę mam złe przeczucia! - Sonia będzie zalewała się łzami, a Rafał będzie próbował ją pocieszyć w 1552 odcinku "M jak miłość". 

- Sońka, ja też się martwię, ale nie dajmy się zwariować...

- Ja o Janka nigdy się tak nie martwiłam! Nigdy w życiu! Jezu, ta niepewność... Rafał, proszę cię, przysięgnij mi na naszą przyjaźń, na wszystko, że jeżeli czegokolwiek się dowiesz - nawet jeżeli będą to najgorsze wiadomości - powiesz mi prawdę!

Sonia będzie przez cały dzień nagrywała wiadomości dla Janka. Czy to będą jej ostatnie słowa do ukochanego w 1552 odcinku "M jak miłość"?

- Bardzo cię kocham, Janek! Nad życie!

Na komisariacie Rafał przyniesie Soni i matce Janka (Ewa Kasprzyk) straszne wiadomości w 1552 odcinku "M jak miłość". Ale jeszcze nie będzie pewne, że brak kontaktu z komendantem oznacza najgorsze.  

Rano w porcie w Gdyni znaleziono ciało! - powie Soni matce Janka. - Ale tego człowieka, który był pod opieką grupy Janka! 

- No a Janek? Powiedz, wiesz coś na temat Janka? - zapyta Sonia.

Na razie nie ma z nim kontaktu, nikt nic nie wie

W finale 1552 odcinka "M jak miłość" Rafał przyjdzie do Soni powiedzieć prawdę. Już nigdy więcej nie zobaczy ukochanego Janka? Wiele wskazuje na to, że komendant zginie z rąk płatnego, mafijnego zabójcy! Ale może to będą tylko złe, ale fałszywe wiadomości, a tak naprawdę Jankowi uda się uciec i wróci do Soni cały i zdrowy?   

Zobacz także: Koniec BrzydUli 2. Marek ucieknie ze szpitala w ostatnim 55 odcinku. Nie poprosi Uli, żeby z nim została - ZWIASTUN

M jak miłość, odc. 1552: Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze