M jak miłość, odcinek 1552: Lilka poskarży się Jackowi na brutalnego Banacha. Przyzna się, że jest jej prawdziwym ojcem?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1552: Lilka poskarży się Jackowi na brutalnego Banacha. Przyzna się, że jest jej prawdziwym ojcem?

M jak miłość, odcinek 1552: Lilka poskarży się Jackowi na brutalnego Banacha. Przyzna się, że jest jej prawdziwym ojcem?

2020-12-08 16:19

W 1552 odcinku "M jak miłość" nastąpi prawdziwy przełom w relacji Lilki (Monika Mielnicka) i Jacka (Tomasz Sobczak). Banach (January Brunov) całkowicie straci rozum i rzuci się na dziewczynę na ulicy! Wtedy Kotowski wkroczy do akcji i ochroni Lilkę. Gdyby nie on, bandyta pewnie by ją pobił. W 1552 odcinku "M jak miłość" Lilka i Jacek spotkają się ponownie na imieninach Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i dojdzie tam do naprawdę intymnych zwierzeń. Prawda o córce Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) wyjdzie na jaw? Czy Lilka dowie się kto jej prawdziwym ojcem?

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1552 odcinku "M jak miłość" Banach znów będzie chciał wykorzystać Lilkę, wymuszając na niej kolejne pieniądze, które potem by przepił. Dziewczyna stanowczo mu odmówi, ale pijak nie będzie miał zahamowań. Prawdopodobnie doszłoby do bójki, ale w obronie młodej Mostowiakowej stanie Jacek. Zobaczy całą scenę i jej pomoże. W 1552 odcinku "M jak miłość" Kotowski nadal nie będzie zdawał sobie sprawy, że uratował nikogo innego, jak własne dziecko. 

Przeczytaj: M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

W 1552 odcinku "M jak miłość" Lilka i Jacek spotkają się ponownie na imieninach Marysi. Kotowski zainteresuje się losami dziewczyny.

- Takie incydenty to teraz norma - przyzna się Jackowi dziewczyna. - I nic z tym nie można zrobić... Ojca niestety się nie wybiera. Przepraszam, nie powinnam obcym zwierzać się z takich rzeczy... Jeszcze raz dziękuję panu za pomoc - doda.

Jackowi nie da spokoju ta sytuacja i w 1552 odcinku "M jak miłość" postanowi podejść Marysię, by ta podpowiedziała mu jak wygląda sytuacja. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1552: Seks Pawła i Franki w Grabinie nad rzeką! Wcześniej zrobił to tam z Julką

W 1552 odcinku "M jak miłość" Jacek będzie wyczuwał, że Lilka jest mu bliższa, niż można przypuszczać. 

- Ta Lilka... Co to za historia z jej ojcem? Chyba nieciekawy typ, co? - zacznie Kotowski

- Bardzo nieciekawy... A dlaczego pytasz? - Rogowska będzie czujna

- Tak po prostu... Widziałem dzisiaj, jak ją szarpał, żal mi się jej zrobiło... Taka śliczna, wesoła dziewczyna...

- To prawda. Dużo już w życiu przeszła... - Marysia nie będzie skora do zwierzeń, bo w1552 odcinku "M jak miłość" zacznie rozumieć, że Lilka to córka Jacka. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze