M jak miłość, odcinek 1552: Janek zginie?! Sonia padnie kiedy Rafał ujawni, że wyłowili ciało z Gdyni! Czyje to zwłoki?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1552: Janek zginie?! Sonia padnie kiedy Rafał ujawni, że wyłowili ciało z Gdyni! Czyje to zwłoki?

M jak miłość, odcinek 1552: Janek zginie?! Sonia padnie kiedy Rafał ujawni, że wyłowili ciało z Gdyni! Czyje to zwłoki?

2020-12-15 21:35

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" zginie w 1552 odcinku? Po jego zaginięciu Sonia (Barbara Wypych) będzie przeczuwała najgorsze - że z Jankiem stało się coś złego i już nie wróci. Strach o narzeczonego doprowadzi do tego, że Sonia pogrąży się w rozpaczy. W trudnych chwilach będzie ją wspierał Rafał (Jakub Kucner), który jako jedyny zna całą prawdę o tajnej akcji Janka z ochroną świadka koronnego. To właśnie on w 1552 odcinku "M jak miłość" przekaże Soni, że wyłowiono ciało w porcie w Gdyni. Sonia padnie nieprzytomna, bo będzie pewna, że Janek nie żyje!

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Zabiją Janka w "M jak miłość"?! Chwile grozy przeżyje Soni i przyjaciele Morawskiego w 1552 odcinku "M jak miłość" kiedy ślad po nim zaginie. To Rafał zdobędzie kolejne informacje o przebiegu niebezpiecznej akcji, w której Janek ochraniał świadka koronnego. Okaże się, że informator Morawskiego zniknął bez śladu, tak jak i ukochany Soni. Niepewność o losy policjanta z Lipnicy doprowadzi do tego, wszyscy zaczną się bać, że Jankowi stało się coś złego. Nawet Andrzejek (Tomasz Oświeciński), który niedawno dołączył do ekipy wiejskiego posterunku.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1553: Janek odnajdzie się, ale będzie wrakiem! Dobije go śmierć świadka koronnego

Ale w 1552 odcinku "M jak miłość" to Sonia będzie kłębkiem nerwów. Nie zdoła powstrzymać łez myśląc o Janku, który zerwie z nią kontakt. - Staram się nie histeryzować, ale naprawdę mam złe przeczucia... - powie zrozpaczona Rafałowi, który przez wyjazdem Janka obiecał przyjacielowi, że zajmie się jego narzeczoną.

Chwilę później w 1552 odcinku "M jak miłość" Sonia nagra kolejną wiadomość dla ukochanego, licząc, że w końcu ją odsłucha i się do niej odezwie: " Bardzo cię kocham Janek, nad życie..."

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości

Niestety w 1552 odcinku "M jak miłość" nadejdą straszne wieści o makabrycznym finale akcji policji, w której brał udział Janek. To znów Rafał jako pierwszy zdobędzie cenne informacje o przyjacielu i świadku koronnym. Bo policja nie będzie miała z nimi kontaktu przez długi czas. - Mam nowe wiadomości, za chwilę podadzą je w mediach...

- No powiedz! - ponagli go Sonia, która będzie na granicy załamania. Tak jak matka Janka! W 1552 odcinku "M jak miłość" Weronika Sobańska zjawi się na komisariacie, by wspierać przyszłą synową i dowiedzieć się co się dzieje z jej jedynym synem.

- Dziś rano w porcie w Gdyni znaleziono ciało!

Nie przegap: M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości - WIDEO

Na dźwięk tych słów Sonia w 1552 odcinku "M jak miłość" zemdleje! Straci przytomność, upadając na podłogę. Rafał i Matka Janka od razu do niej podbiegną na ratunek. Dopiero kiedy Sonia odzyska świadomość Rafał wyjaśni, że zginął nie Janek, ale świadek koronny. To jego zabili bandyci, a zwłoki wrzucili do morza. Czy omdlenie Soni będzie objawem ciąży? To się okaże dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku przyszłego roku.

M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1552. Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1552. Rafał (Jakub Kucner)
Najnowsze