M jak miłość, odcinek 1549: Sonia przewidzi śmierć Janka. Wyciągnie od Rafała prawdę o wyjeździe Janka do Warszawy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1549: Sonia przewidzi śmierć Janka. Wyciągnie od Rafała prawdę o wyjeździe Janka do Warszawy

M jak miłość, odcinek 1549: Sonia przewidzi śmierć Janka. Wyciągnie od Rafała prawdę o wyjeździe Janka do Warszawy

W 1549 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) zacznie umierać ze strachu o Janka (Tomas Kollarik)! Krzyki w nocy, niespokojny sen i dziwne zachowanie ukochanego, który nagle wyruszy na jakąś tajną misję spowodują, że policjantka zacznie prowadzić własne śledztwo tej sprawie. I kiedy rozpozna na twarzy najbliższego przyjaciela, Rafała (Jakub Kucner), że on coś wie, nie spocznie, dopóki nie wydusi z niego prawdy. Jednak żadne z nich nie zdoła zapobiec najgorszemu w 1549 odcinku "M jak miłość"...

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1549 odcinku "M jak miłość" Sonia zrozumie, że w życiu Janka dzieje się coś strasznego. To ona obudzi ukochanego z koszmaru, który będzie go dręczył w nocy, to ona nagle będzie musiała go pożegnać aż na 2 miesiące. 

- Ale to znaczy, że ja zostanę tu na dwa miesiące sama... - powie smutna Sonia Jankowi, kiedy on gwałtownie zacznie się zbierać na bardzo tajemniczy wyjazd służbowy do Warszawy.  

Wracają pewne przykre wspomnienia z przeszłości i sytuacje, które zmusiły Janka do przeniesienia się z Warszawy do nowego komisariatu, powoli zaczynają się tłumaczyć - Tomas Kollarik wyjaśnia zachowanie serialowego Janka w "Kulisach M jak miłość". 

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

Sonia po wyjeździe Janka w 1549 odcinku "M jak miłość" rozpozna w dziwnym zachowaniu Rafała, że on zna prawdę na temat dziwnego zachowania jej narzeczonego. I kiedy Rafał zacznie unikać jej wzrokiem zapyta go wprost: - Rafał! Ty coś wiesz!. Jednak czy lojalny wobec kumpla Rafał cokolwiek zdradzi Soni? Pewne jest to, że to on będzie pocieszał policjantkę, kiedy przyjdą straszne wieści na temat jej ukochanego.   

Rafał zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. To budzi w nim jeszcze większy niepokój i strach o przyjaciela - mówi Jakub Kucner o reakcji swojego serialowego Rafała w "Kulisach M jak miłość".

 - Gdyby coś mi się stało zaopiekuj się Sońką, dobra?! Obiecaj! Jesteś mi to winien! - Janek poprosi przyjaciela w 1546 odcinku "M jak miłość". I wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatnia wola komendanta, a Sonia zostanie sama, prawdopodobnie w ciąży i głębokiej żałobie.  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze