M jak miłość, odcinek 1549: Rafał dowie się co z Jankiem! Tragiczny finał akcji policji ze świadkiem koronnym

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1549: Rafał dowie się co z Jankiem! Tragiczny finał akcji policji ze świadkiem koronnym

M jak miłość, odcinek 1549: Rafał dowie się co z Jankiem! Tragiczny finał akcji policji z ochroną świadka koronnego

W 1549 odcinku "M jak miłość" Rafał (Jakub Kucner) pozna całą prawdę na temat tego, co się stało z Jankiem (Tomas Kollarik)! Czy zobaczymy tragiczny finał akcji ochraniania świadka koronnego, w której komendant może stracić życie? Pewne jest to, że Rafał pozna prawdę, ale zrobi wszystko, aby ukryć ją przed Sonią (Barbara Wypych). Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 1549 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Rafał w 1549 odcinku "M jak miłość" będzie musiał skonfrontować się z całą prawdą na temat losów Janka. Najpierw zmusi go do tego umierająca ze strachu o ukochanego Sonia, a potem... rzeczywistość. Czego dokładnie dowie się przyjaciel komendanta?

Jeden telefon od tajemniczego Maćka, który odbierze Rafał w 1549 odcinku "M jak miłość" zmieni wszystko! W dodatku policjant będzie musiał ukrywać się z treścią rozmowy, bo w domu będzie Sonia, a połączenie zostanie nagle przerwane!

M jak miłość, odcinek 1549 ZWIASTUN. Janek zaginie! Sonia w rozpaczy po stracie ukochanego
M jak miłość, odc. 1549: list Janka do Soni

i

Autor: tvp/vod

- Ale co się stało? Możesz mi powiedzieć coś więcej? A co z Jankiem? - będzie dopytywał coraz bardziej przerażony Rafał swojego rozmówcę. Nie dowie jednak wszystkiego, bo połączenie zostanie przerwane w 1549 odcinku "M jak miłość" przez dzwonek do drzwi. 

Sonia, która będzie już umierała ze strachu o Janka w 1549 odcinku "M jak miłość" otrzyma przez posłańca piękny bukiet kwiatów i liścik od niego. Co w nim przeczyta narzeczona, która nie może dodzwonić się do ukochanego?

- Jestem bardzo zajęty. Ale pamiętaj, że bardzo cię kocham. Janek

Kiedy Sonia zaśnie Rafał znów zadzwoni do swojego informatora w 1549 odcinku "M jak miłość"

- Cześć, masz jakieś wieści o Janku? 

Czy dowiemy się co się stało z Jankiem w 1549 odcinku "M jak miłość"? Co usłyszy Rafał od tajemniczego informatora? Czy Janek żyje

M jak miłość odc. 1549. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1549. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1549. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1549. Janek (Tomas Kollarik)
Najnowsze