M jak miłość, odcinek 1549: Matka Lilki popędzi Jacka! Wbrew Krystynie powie ich córce prawdę o sobie?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1549: Matka Lilki popędzi Jacka! Wbrew Krystynie powie ich córce prawdę o sobie?

M jak miłość, odcinek 1549: Matka Lilki popędzi Jacka! Wbrew Krystynie powie ich córce kim jest naprawdę? - ZWIASTUN

2020-12-08 20:36

W 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek (Tomasz Sobczak), który ma nieślubną córkę po latach zapragnie być dla niej ojcem! Dzięki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) zrozumie, że musi wyjaśnić sprawy z przeszłości. Okaże się, że to Krystyna Banach (Dorota Chotecka) jest matką jego dziecka, a córką, której się wyrzekł jest właśnie Lilka (Monika Mielnicka). Prawie 20 lat temu Jacek i Krystyna mieli krótki romans, którego owocem jest właśnie Lilka. Tajemnica matki Lilki w 1549 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw? Nie do końca, bo Krystyna popędzi Jacka i nie pozwoli, by wyznał ich córce prawdę!

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka Mostowiak z "M jak miłość" jest córką Jacka Kotowskiego, byłego chłopaka Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska), który niedawno wrócił z Kanady i zapragnął odzyskać dawne życie! W 1549 odcinku "M jak miłość" rozmowa z Marysią uświadomi Jackowi, że musi wreszcie wyjawić swojej córce prawdę, że dziewczyna ma prawo wiedzieć, że to on jest prawdziwym tatą. Tyle tylko,że Rogowska nie będzie miała pojęcia, że to z żoną Mateusza łączą więzy krwi jej ukochanego z czasów szkolnych.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1549: Lilka pozna biologicznego ojca. Jacek Kotowski powie jej całą prawdę?

Byłą kochanką Jacka w 1549 odcinku "M jak miłość" okaże się Krystyna Banach. Choć dawno temu umówili się, że będą unikać siebie jak ognia, teraz Kotowski zmieni zdanie. Zjawi się pod domem Banachów w Lipnicy, pragnąc wrócić do jej życia i poznać swoją córkę. Krystyna wpadnie w panikę na jego widok. - Co ty tu robisz?

Matka Lilki w 1549 odcinku "M jak miłość" spróbuje przed nim uciec, lecz Jacek ją zatrzyma. - Poczekaj Krysiu, spokojnie, nie denerwuj się. Ja chciałem tylko zapytać, czy wszystko u was dobrze...- Tak, dziękuję... Jacek, mieliśmy umowę! Nie znamy się! Nie rozmawiamy ze sobą, zero kontaktu! I chciałabym, żeby tak zostało! Obiecałeś mi to!- Tak, ale przychodzi taki moment, że człowiek zaczyna się zastanawiać nad swoimi decyzjami...- Decyzję podjęliśmy obydwoje, wiele lat temu! I nie ma mowy, żebyśmy ją teraz zmieniali!- Jasne...- Przykro mi z powodu śmierci twojej mamy...

M jak miłość, odcinek 1549 ZWIASTUN. Jacek ojcem Lilki! Marysia dowie się pierwsza?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1549: Rafał zastąpi Soni narzeczonego! Ukryje przed nią, że Janek zaginął, bo ma poważne problemy

Wszystko zmieni się kiedy w 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek zobaczy przed domem Lilkę. Krystyna nie będzie miała wyjścia. Przedstawi córce Kotowskiego, jako dawnego znajomego. A Lilka rozpozna w nim kolegę Marysi. Wspomni nawet, że przyjaźni się z ciocią jej męża. Jacek będzie w szoku słysząc, że jego 19-letnia córka już jest mężatką!

Jak akcja rozwinie się dalej w "M jak miłość"? Czy Lilka odkryje w końcu, że rodzice przez całe życie ją okłamywali... i że jej biologicznym ojcem jest właśnie Jacek Kotowski? Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2021 roku.

M jak miłość odc. 1549. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1549. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
M jak miłość odc. 1549. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura),Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1549. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura),Lilka (Monika Mielnicka)
Najnowsze