M jak miłość, odcinek 1548: Uzależniony Michał nowym szefem Izy. Podstępem przejmie wydawnictwo przyjaciela!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1548: Uzależniony Michał nowym szefem Izy. Podstępem przejmie wydawnictwo przyjaciela!

M jak miłość, odcinek 1548: Uzależniony Michał nowym szefem Izy. Podstępem przejmie wydawnictwo przyjaciela!

2020-11-23 15:09

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" straci pracę przez nałóg Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg), który wciągnął w hazard jej szefa z wydawnictwa. Mariusz (Mariusz Laskowski) przegra w karty firmę, a Chodakowska będzie bezrobotna. Nie na długo, bo w 1548 odcinku "M jak miłość" Michał uprzedzi Izę, że teraz to on będzie jej przełożonym. Jak to możliwe? Uzależniony od hazardu pisarz podstępem przejmie wydawnictwo Mariusza. Wygra w pokera firmę wartą miliony! Iza nie będzie jeszcze podejrzewała w jakie kłopoty wpakuje ją Michał...

"M jak miłość" odcinek 1548 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Dramatyczne chwile w "M jak miłość" przeżyje Iza Chodakowska z powodu Michała i swojego nowego szefa. Wszystko zacznie się walić kiedy wyjdzie na jaw, że Mariusz tak jak Ostrowski jest nałogowym hazardzistą. Mało tego, to Michał wciągnął go w karciane rozgrywki na duże pieniądze. Po jednej z nich szef Izy straci wszystko, a ona wyleci z pracy. Załamana kolejnym niepowodzeniem przez kilka dni nie będzie wiedziała co dalej robić w życiu. Na szczęście wsparcie okaże jej Marcin (Mikołaj Roznerski), który zapewni żonę, że jak zawsze dadzą sobie razem radę.

Patrz też: M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt - WIDEO

W 1548 odcinku "M jak miłość" Iza odzyska nadzieję, że wszystko się ułoży. Bo z pomocą przyjdzie jej Michał Ostrowski! Podczas kolejnego spotkania z pisarzem w wydawnictwie, gdzie Chodakowska zjawi się, żeby zabrać swoje rzeczy wyjdą na jaw szokujące fakty dotyczącego tego co zaszło między Ostrowskim a Mariuszem.

Michał w 1548 odcinku "M jak miłość" nie będzie dłużej milczał. Wyjawi Izie, że choć to on wciągnął Mariusza w hazard, to także on przejął wydawnictwo przyjaciela. Wydawca przegrał wszystko w pokera właśnie z Ostrowskim. A pisarz bez żadnych skrupułów zabrał mu firmę!  Dla Chodakowskiej to będzie szokująca wiadomość. Z jednej strony ucieszy się kiedy Michał w 1548 odcinku "M jak miłość" zaproponuje, by dalej razem pracowali. Ale z drugiej przerazi ją zachowanie Ostrowskiego, który posunie się za daleko dla zwycięstwa w pokera.

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

Szczęście Izy w 1548 odcinku "M jak miłość" nie potrwa długo. Bo jeszcze tego samego dnia będzie musiała się zmierzyć z okrucieństwem jakie spotka przyjaciółkę jej syna Szymka (Staś Szczypiński) z przedszkola. Zawodowo zacznie się Chodakowskiej znów układać, choć Ostrowski nie będzie tak idealnym szefem jak mogłoby się wydawać. A przyjaźń, która ich połączyła niebawem w "M jak miłość" źle się skończy...

Nie przegap: M jak miłość. Iza zobaczy horror rodziny przyjaciółki Szymka! Tylko ona pomoże katowanej matce Amelki - WIDEO

M jak miłość odc. 1544. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1544. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
M jak miłość, odcinek 1544, Michał (Paweł Deląg), Mariusz (Mariusz Laskowski)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1544, Michał (Paweł Deląg), Mariusz (Mariusz Laskowski)
Najnowsze