M jak miłość, odcinek 1548: Szymek i Maja zaskoczą rodziców niezwykłą niespodzianką! Marcin wścieknie się na dzieci

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1548: Szymek i Maja zaskoczą rodziców niezwykłą niespodzianką! Marcin wścieknie się na dzieci

M jak miłość, odcinek 1548: Szymek i Maja zaskoczą rodziców niezwykłą niespodzianką! Marcin wścieknie się na dzieci

2020-12-07 8:29

W 1548 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) w tajemnicy przed rodzicami wymyślą jak pomóc biednym koleżankom z przedszkola. 6-letni syn Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska) oraz jego młodsza, 3-letnia siostra, wpadną na pomysł jak sprawić radość Amelce (Ninel Kosel), która od dłuższego czasu choruje i nie przychodzi do przedszkola. Dzieci Chodakowskich w 1548 odcinku "M jak miłość" nie będą miały pojęcia jaki dramat rozgrywa się w rodzinie Amelki. Jako pierwsza straszną prawdę pozna Iza. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1548 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Szymek i Maja z "M jak miłość" w 1548 odcinku pokażą wszystkim jak cudownym są rodzeństwem, zgranym kiedy w grę wchodzi dobro innych dzieci, przyjaciół z przedszkola! O poranku rezolutny 6-latek obudzi siostrę, żeby wtajemniczyć ją w swoje plany. Kolejny raz będzie chciał pomóc Amelce z przedszkolnej grupy i jej siostrze (Marta Stefaniak), z którą z kolei zaprzyjaźniła się Maja. Dzieciaki będą gotowe na wszystko, by biedna i chora Amelka wreszcie się uśmiechnęła.

Poza tym w 1548 odcinku "M jak miłość" Szymek stęskni się za przyjaciółką, bo od dłuższego czasu matka Amelki (Joanna Niemirska) nie będzie jej przyprowadzała do przedszkola. Żeby sprawić jej radość razem z Mają odda dziewczynce swoje zabawki, także ukochanego pluszowego misia Teodora. Iza wzruszy się kiedy zobaczy prezenty dla Amelki i jej siostry, przygotowane przez Szymka i Maję.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1548: Iza będzie walczyła o życie dzieci! Trauma z przeszłości powróci - ZWIASTUN

Inaczej zareaguje Marcin, który w 1548 odcinku "M jak miłość" zauważy, że wśród niespodzianek dla dziewczynek jest także jego lornetka. - Nasze dzieci mają wielkie serca... - rozczuli się Iza, która stanie w obronie maluchów. - Tylko dlaczego moim kosztem?- Naprawdę chciałabym pomóc tej rodzinie... - doda Chodakowska, wciąż nieświadoma tego, co tak naprawdę dzieje się w rodzinie Amelki. - No właśnie! Jaka mama, takie dzieci! - oceni Marcin.

M jak miłość, odcinek 1548 ZWIASTUN. Brutalny napad na Izę i Marcina. Olek prześladowany za zabójstwo!

Mimo, że Iza w 1548 odcinku "M jak miłość" będzie się zamartwiała o przyszłość własnej rodziny, bo po stracie pracy zostaną z Marcinem z dwoma kredytami do spłacenia, to postanowi pomóc Amelce i jej siostrze. Dzięki sprzątaczce z przedszkola zdobędzie ich adres. Za drzwiami mieszkania rodziny Amelki w obskurnej kamienicy będzie się rozgrywał prawdziwy koszmar. Iza na własne oczy zobaczy pobitą matkę przyjaciółki Szymka, która boi się donieść na brutalnego męża na policję, bo drań będzie jej groził, że ją zabije!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1549: Rafał zastąpi Soni narzeczonego! Ukryje przed nią, że Janek zaginął, bo ma poważne problemy

Po tej interwencji Izy w 1548 odcinku "M jak miłość" także życie żony Marcina będzie zagrożone. Bo ojciec Amelki (Mateusz Łasowski) brutalnie zaatakuje także Chodakowskich! Na szczęście Izie uda się uratować dziewczynki - Amelkę i jej siostrę. Przekaże też przerażonym siostrom prezenty od Szymka i Mai.

M jak miłość odc. 1548. Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1548. Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1548. Iza (Adriana Kalska), Amelka (Ninel Kos), siostra Amelki (Marta Stefaniak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1548. Iza (Adriana Kalska), Amelka (Ninel Kos), siostra Amelki (Marta Stefaniak)
Najnowsze