M jak miłość, odcinek 1548: Łukasz zmusi Kasię do seksu w pracy! Wywalą ich za to?

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1548: Łukasz zmusi Kasię do seksu w pracy! Wywalą ich za to?

M jak miłość, odcinek 1548: Łukasz zmusi Kasię do seksu w pracy! Wywalą ich za to?

2020-12-07 20:50

W 1548 odcinku "M jak miłość" relacja Kasi Stawskiej (Paulina Lasota) i Łukasza (Jakub Józefowicz) wreszcie się wyklaruje. Zawsze ciągnęło ich do siebie, ale przez zamieszanie z Katią (Joanna Jarmołowicz) nie wiadomo było, czy naprawdę będą razem. Jak się okaże w 1548 odcinku "M jak miłość" nie tylko znów rozpali się między nimi ogień, ale też przekroczą granice przyzwoitości, uprawiając seks w pracy! Łukasz będzie tak napalony na Kasię, że zaciągnie ją do pustego magazynka w wiadomym celu. Za coś takiego grozi im wydalenie ze szpitala!

"M jak miłość" odcinek 1548 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1548 odcinku "M jak miłość" Kasia i Łukasz nie będą się przejmowali obowiązkami, tylko zajmą się flirtem. Zaczną się wzajemnie nakręcać, rzucać czułe słówka i szybkie dotyki. O ile w przeszłości nie zawsze umieli się dogadać, tak teraz wszystko wskazuje na to, że ogień między nimi rozszalał się na dobre. W końcu dojdzie do tego, że w 1548 odcinku "M jak miłość" podniecenie weźmie górę i Łukasz zaciągnie Kasię do kantorka. Tam zaczną się namiętnie obściskiwać. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1548: Iza będzie walczyła o życie dzieci! Trauma z przeszłości powróci - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1548 ZWIASTUN. Brutalny napad na Izę i Marcina. Olek prześladowany za zabójstwo!

W 1548 odcinku "M jak miłość" Kasia zachowa resztki trzeźwego myślenia.

- Spóźnię się na zabieg... - da do zrozumienia kobieta

- Nie spóźnisz się. Pięknie wyglądasz, taka opalona, wypoczęta, jestem prawie zazdrosny! - Łukasz nie zechce słuchać

Reszta słów będzie zbędna, bo para zacznie się namiętnie całować i w 1548 odcinku "M jak miłość" zapomni o całym świecie, a co ważniejsze o tym, że to miejsce pracy! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1551: Dramat Izy i Marcina. Stracą Szymka i Maję. Dzieci zaginą w tajemniczych okolicznościach

W 1548 odcinku "M jak miłość" Kasia i Łukasz będą musieli przerwać namiętny moment, bo do kantorka wejdzie lekarz Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz). To właśnie on rozsiewa w internecie okropne informacje pod adresem Olka (Maurycy Popiel). Łukasz i Kasia będą przerażeni, że ktoś ich nakryje na gorącym uczynku. Na szczęście staną za kotarką, a młody lekarz ich nie dostrzeże. Oboje będą świadkami jak Arek wyzywa od najgorszych Chodakowskiego i romantyczna chwila pryśnie. Tym razem Kasia i Łukasz nie wylecą ze szpitala za szybki numerek, ale jeśli nadal będą się tak zachowywać, z pewnością ktoś na nich naskarży szefostwu! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze