M jak miłość, odcinek 1548: Iza będzie walczyła o życie dzieci! Nie uratuje rodziny Amelki przed sadystą - ZWIASTUN

2020-12-07 21:09 Ag
M jak miłość, odcinek 1548: Iza będzie walczyła o życie dzieci! Nie uratuje rodziny Amelki przed sadystą
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1548: Iza będzie walczyła o życie dzieci! Nie uratuje rodziny Amelki przed sadystą

W 1548 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) znów będzie musiała się zmierzyć ze straszną przeszłością kiedy była jeszcze żoną Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski)! Bita, dręczona psychicznie, a nawet zgwałcona Chodakowska przypomni sobie koszmar jaki zgotował jej psychol. Jak do tego dojdzie? Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) w 1548 odcinku "M jak miłość" na własne oczy zobaczy horror rodziny Amelki (Ninel Kos), przyjaciółki Szymka (Staś Szczypiński) z przedszkola, jej młodszej siostry i matki (Joanna Niemirska). W skatowanej kobiecie, zdanej na łaskę szaleńca, Iza zobaczy siebie sprzed kilku lat. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1548 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Iza w 1548 odcinku "M jak miłość" pozna kobietę, ofiarę przemocy domowej, która przywoła u niej bolesne wspomnienia związane z Arturem! Od czasu procesu Olka (Maurycy Popiel) Chodakowska nie wracała do traumatycznych wydarzeniach związanych z byłym mężem. Dopiero przed ostatnią rozprawą szwagra wyjawiła dopiero wszystkim, że została zgwałcona przez Artura, że psychol nie tylko bił ją i znęcał się nad nią psychicznie. Przez długi czas Iza była pewna, że do końca życia będzie o tym pamiętała.

Patrz też:M jak miłość, odcinek 1551: Dramat Izy i Marcina. Stracą Szymka i Maję. Dzieci zaginą w tajemniczych okolicznościach

Los znów okrutnie doświadczy Izę w 1548 odcinku "M jak miłość". Kiedy Chodakowska zjawi się w przedszkolu Szymka i dowie, że 6-letnia Amelka oraz jej 3-letnia siostra i mama żyją pod jednym dachem z ojcem pijakiem i brutalem, postanowi interweniować. Nie zostawi matki Amelki samej i nie pozwoli na to, by dzieciom działa się krzywda. Tak jak kiedyś jej i Mai, gdy były uwięzione we własnym domu przez Artura.

W 1548 odcinku "M jak miłość" Iza odwiedzi mieszkanie matki Amelki i tam będzie świadkiem wstrząsających scen. Zobaczy na własne oczy pobitą kobietę i jej agresywnego męża (Mateusz Łasowski). Przerażona tym widokiem Iza ujrzy oczami przeszłość u boku Skalskiego. Chodakowska zacznie przekonywać nieznajomą kobietę, by zdobyła się na odwagę i przerwała ten koszmar. 

- Proszę mi zaufać. Wiele lat pracowałam jako kurator sądowy. Wiem, co to przemoc domowa. Może pani to zgłosić pracownikowi socjalnemu, na policji albo w prokuraturze, jest też "Niebieska Linia" - poradzi matce Amelki w 1548 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1548 ZWIASTUN. Brutalny napad na Izę i Marcina. Olek prześladowany za zabójstwo!

Matka przyjaciółki Szymka w 1548 odcinku "M jak miłość" będzie drżała ze strachu, że brutalny mąż w końcu ją zabije! Ale Iza nie zostawi kobiety samej. Zapewni ją, że może na nią liczyć. - Wiem, że pani się boi, ale musi się pani bronić, przełamać ten strach. Jeśli nie dla siebie, to dla swoich dzieci - przekona ją Chodakowska.

Nie przegap: M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina – WIDEO

Interwencja Izy w 1548 odcinku "M jak miłość" pociągnie za sobą całą serię wstrząsających zdarzeń. Bo choć matka Amelki na krótko uwolni się od męża psychopaty, to szaleniec po wyjściu z więzienia dopadnie żonę Marcina! Rzuci się na Izę w jej własnym mieszkaniu. Na szczęście z pomocą ukochanej pośpieszy Marcin.

M jak miłość, odc. 1548: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), matka Amelki (Joanna Niemirska)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1548: Iza (Adriana Kalska), matka Amelki (Joanna Niemirska)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina. Zobaczy horror w domu przyjaciółki Szymka – WIDEO, Kulisy
Najnowsze