M jak miłość, odcinek 1547: Magda posunie się jeszcze dalej, żeby pogodzić Kingę i Piotrka!

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1547: Magda posunie się jeszcze dalej, żeby pogodzić Kingę i Piotrka!

M jak miłość, odcinek 1547: Magda posunie się jeszcze dalej, żeby pogodzić Kingę i Piotrka!

2020-11-16 20:50

W 1547 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) udowodni, że jest w stanie zrobić wszystko, żeby Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) się pogodzili. Najpierw po interwencji Magdy kochanka Zduńskiego, perfidna Kamila (Anna Gorajska), nie będzie już z nim pracować w kancelarii, a potem przyjaciółka skłóconych małżonków pójdzie o krok dalej. Zabierze Zduńskich na romantyczną wycieczkę nad rzekę. Kinga w 1547 odcinku "M jak miłość" nie zgodzi się na wyjazd z mężem, ale Magda skutecznie ją przekona!

 "M jak miłość, odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek dostaną kolejną szansę od losu, żeby się pogodzić i uratować swoje małżeństwo przed rozwodem. Spory w tym udział Magdy, która ostatecznie rozprawi się z Kamilą Jabłońską. Bo zażąda od Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), żeby odsunął prawniczkę od pracy z Piotrkiem. W przeciwnym razie Zduńscy się rozstaną, a rozwód to będzie wina tylko i wyłącznie wina Andrzeja. Nieco przestraszony mąż Magdy ulegnie!

Niestety interwencja Magdy nie zniechęci Kamili, która w 1547 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie nachodzić Piotrka. I choć ukochany Kingi zdecydowanie ją odtrąci, Jabłońska nie da się tak łatwo. Cały czas powtarzając mu jak bardzo go kocha i nie potrafi pogodzić się z tym, że Kinga ma wszystko - jego i dzieci, a ona zostaje z niczym. Tym razem jednak Piotrek nie ulegnie. Nie da się Kamili do siebie zbliżyć.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek puści Kamilę kantem! Kochanka nie da się tak łatwo spławić

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

Z kolei Magda w 1547 odcinku "M jak miłość" nadal będzie bacznie przyglądać się Kamili, żeby przebiegła uwodzicielka nie zniszczyła rodziny jej przyjaciół. Podejmie ostatnią próbę, żeby ratować małżeństwo Zduńskich. I oczywiście w swój plan wciągnie Andrzeja. Bez trudu namówi Budzńskiego, by we czwórkę wyjechali gdzieś razem. Dwie pary w 1547 odcinku "M jak miłość" korzystając z pięknej pogody wyjadą nad rzekę, żeby urządzić sobie ognisko na łonie natury.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1547: Kamil załatwi matkę Poli! Pozbawi byłą kochankę Weronikę praw do córki

Początkowo w 1547 odcinku "M jak miłość" Kinga nie będzie przekonana do tego pomysłu, ale ostatecznie da się przekonać, że tylko z dala od Kamili może się pogodzić z Piotrkiem. Podczas romantycznego wyjazdu skłóconej parze w końcu uda się szczerze i spokojnie porozmawiać. Kinga zapewni męża, że nigdy nie myślała o romansie z Pawłem (Rafał Mroczek), a Piotrek przysięgnie ukochanej, że Kamila nic dla niego nie znaczy. Jest tylko przyjaciółką. Wygląda na to, że w 1547 odcinku "M jak miłość" Zduńscy wreszcie się pogodzą. I to wszystko dzięki Magdzie.

M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1540. Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość po wakacjach 2020. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość po wakacjach 2020. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Najnowsze