M jak miłość, odcinek 1547: Anita zakocha się Kamilu? Stanie z nim do walki o Polę

2020-12-01 20:47 mp
M jak miłość, odcinek 1547: Anita zakocha się Kamilu? Stanie z nim do walki o Polę
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1547: Anita zakocha się Kamilu? Stanie z nim do walki o Polę

W 1547 odcinku "M jak miłość" lodowate serce Anity (Melania Grzesiewicz) zacznie topnieć, kiedy zobaczy jak bardzo Kamil (Marcin Bosak) wczuł się w rolę taty. Dla sekretarki los małej Poli (Hanna Nowosielska), nigdy nie był obojętny. Traktuje ją jak własną córkę! Kiedy jej matka znów nie przyleci w odwiedziny, Kamil podejmie decyzję o walce o opiekę nad Polą. W 1547 odcinku "M jak miłość" Anita będzie pod ogromnym wrażeniem Gryca, poprze go i wreszcie zacznie między nimi mocno iskrzyć.

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kamil stanie przed trudnym zadaniem. Matka Poli znów ją oszukała i nie przyleci do Polski. Z kobietą jest coraz trudniejszy kontakt, a Gryc pomału ma tego dość. W wszystkim wspiera go Anita, która pokochała małą dziewczynkę. Widać, że skryty Kamil jest jej bardzo wdzięczny i coraz bardziej zwraca na nią uwagę. W 1547 odcinku "M jak miłość" Pola załamie się na wieść, że nie zobaczy mamy, Kamil postara się ją pocieszyć, ale podejmie też kroki, o których dowie się tylko Anita. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek zacznie się bać Kamili. To już koniec! Narazi się na jej zemstę

M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek zacznie się bać Kamili. To już koniec! Narazi się jej zemstę – WIDEO

W 1547 odcinku "M jak miłość" Anita jak zwykle będzie dla Gryca wsparciem.

- No i co teraz zrobisz? 

- Wystąpię o odebranie Weronice praw rodzicielskich. Nie chcę żeby fundowała małej cyklicznie takie piekło - postanowi Kamil. - Dzięki za ten czas - podziękuje Anicie i czule się do niej uśmiechnie

- Nie ma za co. Trzymam kciuki żeby wam się udało

- Pierwszy raz powiedziałaś mi miłe słowo

- Bo pierwszy raz zasłużyłeś - zacznie się śmiać Anita w 1547 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Rafał zastąpi Soni narzeczonego! Ukryje przed nią, że Janek zaginął, bo ma poważne problemy

W 1547 odcinku "M jak miłość" Anita dostrzeże w Kamilu coś więcej, niż tylko zarozumialca. W ich przypadku sprawdzi się powiedzenie "kto się cuzbi, ten się lubi". Sekretarka zadeklaruje, że będzie kibicowała Kamilowi w walce o dziecko, tym bardziej, że sama pokochała małą Polę. W 1547 odcinku "M jak miłość" wytworzy się między nimi prawdziwa chemia. Czy to oznacza początek wielkiego romansu? Dowiemy się już niebawem! 

Najnowsze