M jak miłość, odcinek 1546: Janek tylko Rafałowi powie całą prawdę o pracy w Warszawie. Będzie bał się o Sonię!

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1546: Janek tylko Rafałowi powie całą prawdę o pracy w Warszawie. Będzie bał się o Sonię!

M jak miłość, odcinek 1546: Tylko Rafał pozna prawdę o Janku! Namówi go, żeby przyznał się Soni do wszystkiego?

2020-11-30 20:38

W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) przerwie milczenie i wyjawi pilnie skrywaną tajemnicę, związaną z wyjazdem do pracy w Warszawie. Tylko Rafał (Jakub Kucner) dowie się co naprawdę Morawski robi na służbowej delegacji. Okaże się, że bierze udział w tajnej akcji policji, obciążonej dużym ryzykiem. Ze strachu przed śmiercią w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek będzie chronił także Sonię (Barbara Wypych). Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Praca Janka z "M jak miłość" w Warszawie, do której został oddelegowany specjalnym rozkazem "z góry" doprowadzi do kolejnej tragedii w życiu Morawskiego. Ślub z Sonią stanie pod znakiem zapytania! Mimo, że Janek w 1546 odcinku "M jak miłość" przyjedzie na jeden dzień do Grabiny do narzeczonej i zaproponuje jej szybki ślub już w sierpniu, to nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1546: Przerażający telefon do Janka. Będzie miał na sumieniu życie tajnego informatora - ZWIASTUN

Bo Janek w 1546 odcinku "M jak miłość" zacznie bać się o życie nie tylko swoje, ale i Soni. Dlatego słowem nie wspomni jej czym się zajmuje w Warszawie, o co chodzi z tą jego służbową delegacją. Cały czas będzie okłamywał narzeczoną, że zajmuje się papierami w policyjnym archiwum. Z trudem ukryje strach przed tym, co może się zdarzyć.

Tajemnicę Morawskiego w 1546 odcinku "M jak miłość" pozna za to Rafał. Spróbuje namówić przyjaciela, żeby się do wszystkiego przyznał. - I jak powiedziałeś Soni?

- Nie mogę... - utnie szybko temat Janek.- Nie możesz czy nie chcesz? Uważam, że powinieneś je powiedzieć o wszystkim. W końcu bierzecie ślub, ona ma prawo wiedzieć... - zauważy Rafał, coraz bardziej zaniepokojony tym co się dzieje.

M jak miłość odcinek 1546 ZWIASTUN. Mroczna tajemnica Janka. Będzie miał na sumieniu życie tajnego informatora

Ale Janek w 1546 odcinku "M jak miłość" będzie tylko myślał o ukochanej. - Nie chcę, żeby Sonia się zamartwiała. Powiem jak już będzie po wszystkim...

Stadnicki nie przyjmie tego do wiadomości. W 1546 odcinku "M jak miłość" zarzuci Morawskiemu, że nieźle się wpakował. - Już dawno miało być po wszystkim!

- Tak, ale pojawiły się pewne komplikacje. Niczego więcej nie mogę powiedzieć! - zakończy ich rozmowę Janek. - Cholera, nie tak to nie tak miało wszystko wyglądać! - zdąży jeszcze powiedzieć Rafał, nim przerwie mi Sonia.

Nie przegap:M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

Tuż przed wyjazdem na tajną akcję w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek poprosi Rafała, żeby dbał o Sonię. Bo on może już nigdy nie wrócić. - Gdyby coś mi się stało, zaopiekuj się Sońką, dobra? Obiecaj jesteś mi to winny!

M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1546. Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1546. Rafał (Jakub Kucner)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze