M jak miłość, odcinek 1546: Ślub Soni i Janka w cieniu śmierci. Ze strachu przyspieszy termin ślubu!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1546: Ślub Soni i Janka w cieniu śmierci. Ze strachu przyspieszy termin ślubu!

M jak miłość, odcinek 1546: Ślub Soni i Janka w cieniu śmierci. Ze strachu, że zginie przyspieszy termin ślubu!

2020-11-30 21:26

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" zginie, ale weźmie ślub z Sonią (Barbara Wypych) przed śmiercią? Szczęście tej pary zniszczy niebezpieczna delegacja Morawskiego, wyjazd do Warszawy na tajną akcję policji. W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek cały czas będzie oszukiwał Sonię w sprawie nowej pracy. Przeczuwając najgorsze zaproponuje narzeczonej, żeby przyspieszyli ślub i wyjechali w podróż poślubną na Bali.W 1546 odcinku "M jak miłość" Sonia zgodzi się na szybki ślub z Jankiem. Ale czy zdążą złożyć małżeńską przysięgę?

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Soni i Janka w "M jak miłość" to chwila, na którą czekają wszyscy fani tej pary. To już pewne, że na planie "M jak miłość" nakręcono odcinek ze ślubem policjantów, bo aktorzy chwalili się w na swoich profilach na Instagramie filmikami z uroczystości. Zobacz je wszystkie TUTAJ >>> Wcześniej jednak dojdzie do tragedii, której zapowiedzią będzie straszna przepowiednia wróżki, jaką Sonia i Janek spotkają na ulicy w Lipnicy.

Patrz też: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

Poza tym "Kulisy serialu M jak miłość" ujawniły scenę jak Janek zginie! Podczas akcji policji i ucieczki przed jakimś bandytą w lesie zostanie postrzelony. Ułamek sekundy później padnie na ziemię i zaleje się krwią. Jest oczywiście szansa, że Janek cudem pokona śmierć, ale na pewno będzie walczył długo o życie w szpitalu.

Zanim to jednak nastąpi w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek przyjedzie z Warszawy do Grabiny, żeby tak jak obiecał Soni odwiedzić ją korzystając z chwili wolnego. Nadal będzie jednak kłamał w sprawie nowej pracy, delegacji, którą wypełnia, bo dostał rozkaz z góry. Nieświadoma zagrożenia czyhającego na Janka policjantka w 1546 odcinku "M jak miłość" uwierzy w wersję narzeczonego, że pracuje w policyjnym archiwum i to bardzo bezpieczne zajęcie.

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

Krótka wizyta Janka w 1546 odcinku "M jak miłość" będzie dla niego okazją, żeby uporządkować wszystkie sprawy. Nie zdobędzie się na odwagę, by wyznać Soni całą prawdę o tajnej akcji policji w jakiej bierze udział, o ochronie świadka koronnego, który kiedyś był jego informatorem przed bandytami.

- W życiu Janka pojawiają się pewne sytuacje z przeszłości, które troszkę rozbiły cały obraz dobra, które zaczęło się układać jemu i Soni... Janek ukrywa przed Sonią prawdę, ponieważ ta prawda jest dużo cięższa niż się może wydawać. Wracają pewne przykre wspomnienia z przeszłości i sytuacje, które zmusiły Janka do przeniesienia się z Warszawy do nowego komisariatu powoli zaczynają się tłumaczyć - zdradził Tomas Kollarik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zamiast tego Janek w 1546 odcinku "M jak miłość" posunie się do kolejnego kłamstwa. Zaproponuje Soni, by wzięli ślub już w sierpniu, a nie jak planowali jesienią. A następnie wybrali się w podróż poślubną na Bali. Sonia będzie tak szczęśliwa, że od razu się zgodzi.

Nie przegap: M jak miłość. Sonia w żałobie po śmierci Janka. Będzie w ciąży i sama wychowa dziecko? - WIDEO

Zakochani w 1546 odcinku "M jak miłość" spędzą upojne chwile w łóżku. Ostatnie razem przed tym jak na Janka zostanie wydany wyrok śmierci! I wszystko wskazuje na to, że właśnie wtedy Sonia zajdzie w ciążę.

M jak miłość: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze