M jak miłość, odcinek 1546: Janek odbierze przerażający telefon! Będzie miał na sumieniu życie człowieka - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1546: Janek odbierze przerażający telefon! Będzie miał na sumieniu życie człowieka - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1546: Janek odbierze przerażający telefon! Będzie miał na sumieniu życie człowieka - ZWIASTUN

2020-11-30 20:36

W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) odbierze telefon od tajemniczego mężczyzny, który rzuci nowe światło na pracę policjanta w Warszawie. Cały czas będzie bowiem oszukiwał Sonię, że pracuje w policyjnym archiwum i musi na dwa tygodnie wyjechać służbowo. Prawdę o niebezpiecznej delegacji Janka w 1546 odcinku "M jak miłość" pozna tylko Rafał (Jakub Kucner). Nocna rozmowa Janka z kimś, kogo ochrania będzie zapowiedzią strasznej śmierci! Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Przeszłość Janka Morawskiego z "M jak miłość" w 1546 odcinku znów da o sobie znać. Powrócą sprawy sprzed laty, związane z jego pracą w Warszawie i przeniesieniem na komisariat policji w Lipnicy. Nie tak dawno Janek wyjechał znów do stolicy, bo dostał rozkaz służbowej delegacji. Od początku wiedział z jak ogromnym zagrożeniem to się wiąże. Ale okłamał Sonię.

W 1546 odcinku "M jak miłość" wróci do Grabiny na jeden dzień, żeby sprawić Soni niespodziankę - spędzić z nią ostatnie chwile przed decydującą akcją i przy okazji zaplanować szybki ślub. Poprosi narzeczoną, żeby pobrali się już w sierpniu, a potem wyjechali w podróż poślubną na Bali. Szczęśliwa Sonia, nie przeczuwając tragedii, zgodzi się bez wahania.

Nie przegap:M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

Dręczony wyrzutami sumienia i strachem Janek w 1546 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał jednak odwagi powiedzieć Soni prawdy o co chodzi z jego pracą w Warszawie. Tajemnicę Morawskiego pozna za to Rafał. Spróbuje namówić przyjaciela, żeby się do wszystkiego przyznał. - I jak powiedziałeś Soni? - Nie mogę... - utnie szybko temat Janek.

- Nie możesz czy nie chcesz? Uważam, że powinieneś je powiedzieć o wszystkim. W końcu bierzecie ślub, ona ma prawo wiedzieć... - zauważy Rafał, coraz bardziej zaniepokojony tym co się dzieje. Ale Janek w 1546 odcinku "M jak miłość" będzie tylko myślał o ukochanej.  - Nie chcę, żeby Sonia się zamartwiała. Powiem jak już będzie po wszystkim...

Stadnicki nie przyjmie tego do wiadomości. W 1546 odcinku "M jak miłość" zarzuci Morawskiemu, że nieźle się wpakował. - Już dawno miało być po wszystkim!- Tak, ale pojawiły się pewne komplikacje. Niczego więcej nie mogę powiedzieć! - zakończy ich rozmowę Janek. - Cholera, nie tak to nie tak miało wszystko wyglądać!

Nagle nocną naradę policjantów w 1546 odcinku "M jak miłość" przerwie Sonia, która wejdzie do kuchni, żeby prosić Janka, by wrócił do niej do łóżka.

- Cieszę się na nasz ślub, na nasze długie, wspólne życie. Nawet na wszystkie konflikty, afery i inne awantury... - wyzna tuląc się do ukochanego.

M jak miłość odcinek 1546 ZWIASTUN. Mroczna tajemnica Janka. Będzie miał na sumieniu życie tajnego informatora

Romantyczną chwilę Soni i Janka w 1546 odcinku "M jak miłość" przerwie telefon. Morawski zerwie się z łóżka i w środku nocy wyjdzie na zewnątrz, by porozmawiać z przestraszonym mężczyzną. Dzwoniący do niego człowiek to dawny informator Janka, świadek koronny w sprawie przeciwko groźnym bandytom. Janek będzie go ochraniał i dlatego musi wyjechać na dłużej z Grabiny.

Rozmowa policjanta z tajemniczym rozmówcą w 1546 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo emocjonalna. Przerazi nawet samego Janka. - Co jest? Czemu nie odbierasz?! Stary, ja to pieprzę! Oni już tu węszą, ja wariuję ze strachu... - zarzuci mu świadek koronny.

- Spokojnie, nie panikuj. - Łatwo ci mówić, nie panikuj, wiesz co oni mi zrobią jak się dowiedzą? Czapa jak nic!

- Jutro wyjeżdżamy! Będziesz miał ochronę...- Stary, nic mi nie da ochrona. Oni mnie znajdą, albo teraz albo jak zacznę zeznawać. Zrobią wszystko, żeby mi zamknąć twarz!

- A my zrobimy wszystko, żebyś był bezpieczny!- Odpadam, nie licz na mnie! Sorry...

- Wszystko jest w porządku, nie panikuj, ok? - Tylko tak gadasz!

- Masz moje słowo, będziesz bezpieczny! Halo, jesteś tam?

- Tylko tobie ufam. Jak coś pójdzie nie tak, będziesz mnie miał na sumieniu!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1549: Rafał ukryje przed Sonią, że Janek zaginął. Zastąpi jej narzeczonego!

Tuż przed wyjazdem do Warszawy w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek spotka się jeszcze z Rafałem na strzelnicy. I przekaże przyjacielowi ostatnią wolę. - Gdyby coś mi się stało, zaopiekuj się Sońką, dobra? Obiecaj jesteś mi to winny!

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni
M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze