M jak miłość, odcinek 1545: Magda zobaczy jak Piotrek zabawia się z Kamilą! Nie daruje jej tego - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1545: Magda zobaczy jak Piotrek zabawia się z Kamilą! Nie daruje jej tego - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1545: Magda zobaczy jak Piotrek zabawia się z Kamilą! Nie daruje jej tego - ZWIASTUN

2020-11-24 20:55

W 1545 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) będzie śledzić każdy ruch Kamili (Anna Gorajska), która będzie tak perfidna, że zacznie uwodzić Piotrka (Marcin Mroczek) nawet w kancelarii, gdzie mogą zostać przyłapani. Ale bliskich "przyjaciół" nakryje właśnie Magda, która w 1545 odcinku "M jak miłość" nie zniesie widoku chichoczącego Zduńskiego, do którego Kamila będzie od tyłu. Czule go przytulając i śmiejąc się z rozkoszy. Wściekła Budzyńska od razy wkroczy do akcji. Po jej interwencji Kamila będzie mogła zrobić już tylko jedno. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kamila w 1545 odcinku "M jak miłość" przejdzie samą siebie! Nie zważając, że razem z Piotrkiem będą w miejscu pracy w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński), czyli pod ostrzałem spojrzeń przyjaciół Zduńskiego, wykorzysta kolejną okazję, żeby go omotać. Uzbrojona w uwodzicielski uśmiech i seksowny strój zlituje się nad Piotrkiem, który w 1545 odcinku "M jak miłość" kolejny raz wyżali się przyjaciółce, że śpi na niewygodnym materacu, bo Kinga (Katarzyna Cichopek) wyrzuciła go z małżeńskiego łóżka.

Jabłońska posunie się jednak o krok dalej. Bo w 1545 odcinku "M jak miłość" zaproponuje Piotrkowi romantyczny wyjazd do domu letniskowego, w którym spędziła upojne chwile ze swoim byłym mężem. Zduński postanowi zabrać tam jednak żonę! Zawiedziona Kamila wyrazi nadzieję, że uda mu się pogodzić z Kingą. Ale to będzie jedno wielkie kłamstwo.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Kinga przestanie walczyć o Piotrka. Tylko Magdzie powie całą prawdę

Już po chwili w 1545 odcinku "M jak miłość" niby przypadkiem zacznie ocierać się o plecy Piotrka, kiedy ten będzie jej kserował ważne dokumenty. Świadkiem tej sceny będzie Magda, która widząc zagrywki Kamili straci nad sobą panowanie. Zrobi to jednak z wyjątkową gracją.

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga straci Piotrka na zawsze? Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka

W decydującym momencie igraszek prawników w 1545 odcinku "M jak miłość" przerwie im jednak, żeby dać do zrozumienia, że nie mogą się czuć bezkarnie. - Przepraszam, mam nadzieję, że nie przeszkadzam w jakiś niezwykle istotnych konsultacjach - wyjaśni z uśmiechem. Jeszcze bardziej wściekła Kamila pójdzie do siebie, a Piotrek spojrzy na przyjaciółkę z pretensją, że czepia się nie wiadomo o co. Magda, widząc w 1545 odcinku "M jak miłość" reakcję Piotrka rzuci tylko pod nosem: "Kretyn"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek puści Kamilę kantem! Kochanka nie da się tak łatwo spławić

Żeby odsunąć Zduńskiego od Kamili i nie narażać go na pokusy przebiegłej prawniczki w 1545 odcinku "M jak miłość" Magda wykona ostateczny ruch! Zażąda od Budzyńskiego, żeby pozbył się jak najszybciej Jabłońskiej, bo jeśli tego nie zrobi będzie miał na sumieniu rozwód Kingi i Piotrka.

M jak miłość odc. 1545. Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze