M jak miłość, odcinek 1545: Magda zwolni się z pracy u Budzyńskiego! Wygarnie mężowi i Wernerowi co o nich myśli

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1545: Magda zwolni się z pracy u Budzyńskiego! Wygarnie mężowi i Wernerowi co o nich myśli

M jak miłość, odcinek 1545: Magda zwolni się z pracy u Budzyńskiego! Wygarnie mężowi i Wernerowi co o nich myśli

2020-11-20 8:31

Magda (Anna Mucha) w 1545 odcinku "M jak miłość" nie odpuści Kamili (Anna Gorajska) i zagrozi Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że odejdzie z kancelarii jeśli nie pozbędzie się kochanki Piotrka (Marcin Mroczek). Bo Kamila nadal będzie próbowała mieszała Zduńskiemu w głowie, a on nie wypełni ultimatum Kingi (Katarzyna Cichopek), żeby Jabłońska zniknęła z ich życia raz na zawsze. Ale od czego jest Magda. To ona w 1545 odcinku "M jak miłość" przeprowadzi ostateczną akcję przeciwko Kamili. Wygranie Andrzejowi i Wernerowi (Jacek Kopczyński) co myśli o ich zachowaniu wobec prawniczki.

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Flirt Piotrka z Kamilą w 1545 odcinku "M jak miłość" nie umknie uwadze Magdy, która będzie już miała szczerze dosyć Jabłońskiej. Zwłaszcza, że Kinga zwierzy jej się, że mąż wcale nie zamierza rezygnować z przyjaźni z prawniczką, która chce go uwieść. Kolejny raz Magda zobaczy jak Kamila zabawia się z Piotrkiem, nie zważając na to, że ma żonę i czwórkę dzieci.

Przerwie im jednak, żeby dać do zrozumienia, że nie mogą się czuć bezkarnie. - Przepraszam, mam nadzieję, że nie przeszkadzam w jakiś niezwykle istotnych konsultacjach - wyjaśni z uśmiechem. A widząc w 1545 odcinku "M jak miłość" reakcję Piotrka rzuci tylko pod nosem: "Kretyn"!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Kinga przestanie walczyć o Piotrka. Tylko Magdzie powie całą prawdę

Magda w 1545 odcinku "M jak miłość" będzie świadoma tego, że naiwny i głupi Piotrek jest dla Kamili łatwym celem, dlatego uderzy wyżej, żeby raz na zawsze usunąć Jabłońską z jego pola widzenia. Oczywiście cała złość Magdy skupi się na Budzyńskim i Wernerze, którzy sprowadzili Kamilę do kancelarii i polecieli jej pracę w Piotrkiem. - Możecie mi wytłumaczyć jedną rzecz?! Kinga i Piotrek są waszymi przyjaciółmi! Tak czy nie?

- A to jest jakieś podchwytliwe pytanie? - Adam będzie przerażony postawą Magdy. Budzyńska jednak w 1545 odcinku "M jak miłość" nie cofnie się przed niczym. - No właśnie! To dlaczego nie zauważacie tego co wyprawia Kamila?! Czy nie chcecie tego widzieć?

Andrzej spróbuje uspokoić żonę, ale na próżno. - Posłuchaj kochanie... W 1545 odcinku "M jak miłość" Magda postawi sprawę jasno - albo ona albo Kamila. - Nie kochaniuj mi tutaj, dobrze! Kamila miesza w głowie i w życiu Piotrka. I dopóki tutaj jest to nie będzie lepiej! Jeżeli się przez tę idiotkę rozwiodą, to ja zwalniam się z tej roboty! Mówię poważnie!

- Skarbie, właśnie przed chwilą z kolegą mecenasem Wernerem o tej sprawie rozmawialiśmy i postanowiliśmy podjąć pewne kroki, o których z tobą też chcieliśmy porozmawiać - uspokoi żonę Andrzej. - A konkretnie? - dopyta Magda w 1545 odcinku "M jak miłość" lecz nie dostanie odpowiedzi.

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

Na tym jednak akcja Magdy przeciwko Kamili w 1545 odcinku "M jak miłość" się nie skończy. Już bez Wernera zażąda od Andrzeja, by zrobił porządek z Jabłońską. Bo inaczej to się źle dla wszystkich skończy. - To co? Co ustaliliście? Kto z was przeprowadzi z nią rozmowę dyscyplinującą? Ty czy Adaś?

- Kochanie, ja oprócz spraw kadrowych mam jeszcze parę ważnych spraw do załatwienia w tej firmie...

- Świetnie! Ja też ma parę ważnych spraw! To kto? Nie wyjdę stąd póki mi nie powiesz! Albo lepiej, pójdę po mecenas Jabłońską i ty załatwisz to od razu! - Magda będzie coraz bardziej nieprzejednana.

Sprawdź też: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

W tej sytuacji w 1545 odcinku "M jak miłość" Budzyński nie będzie miał wyjścia. - Czekaj... Ja muszę cały czas pamiętać, żeby z tobą nie zadzierać... Od razu wezwie Kamilę na rozmowę i uprzedzi ją, że już nie będzie pracowała z Piotrkiem. Teraz ich sprawą zajmie się Werner, a ona dostanie nowe obowiązki i będzie wspierała Kamila Gryca (Marcin Bosak) w sprawie fuzji firm farmaceutycznych.

M jak miłość odc. 1545. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1545. Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1545, Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1545, Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany