M jak miłość, odcinek 1545: Franka wystawi Pawła byłemu kochankowi! Bandyta Krzysiek będzie ich śledził - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1545: Franka wystawi Pawła byłemu kochankowi! Bandyta Krzysiek będzie ich śledził - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1545: Franka wystawi Pawła byłemu kochankowi! Bandyta Krzysiek będzie chciał go zabić - ZDJĘCIA

W 1545 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) podpuści Pawła (Rafał Mroczek) i narazi go na zemstę swojego byłego kochanka! Zduński zdecyduje się odzyskać Frankę, a na wieści od Basi (Gabriela Raczyńska), że jego niedawną dziewczynę jakiś typ znowu prześladuje, wybierze się do niej osobiście. Franka natychmiast zaleje Pawła falą emocji, a miła wycieczka do parku zamieni się w jazdę do szpitala, gdzie Krzysiek miał rzekomo wylądować. I tak groźny przestępca trafi na trop Zduńskiego, co doprowadzi do wielkiej tragedii w 1545 odcinku "M jak miłość"! Zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" Paweł znów zainteresuje się Franką. Dziewczyna bardzo ucieszy się z odwiedzin Zduńskiego i spędzie z nim miło czas, ale szybko wyjdzie na jaw pewna mroczna tajemnica...

- Co się dzieje? Kto do ciebie wydzwania? - zapyta Paweł, który już od Basi będzie wiedział, że w życiu Franki znów dzieje się coś niepokojącego. 

- Pamiętasz, jak musiałam naściemniać, żeby się wykręcić z tego ślubu? Że siedziałeś w więzieniu, i tak dalej?

- No dobrze... Ale co to ma za znaczenie?

- To była taka inspiracja, mój były chłopak faktycznie poszedł siedzieć. 

M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina. Zobaczy horror w domu przyjaciółki Szymka – WIDEO, Kulisy
M jak miłość odc. 1545. Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel) - były kochanek Franki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel) - były kochanek Franki

I tak Paweł dowie się w 1545 odcinku "M jak miłość", że wyrokowiec Krzysiek właśnie wyszedł na wolność i bardzo chce wrócić do Franki. Kiedy będzie próbował uspokoić dziewczynę w swoim ulubionym miejscu parku, Franka odbierze telefon. Paweł poradzi jej, żeby powiedziała byłemu, że nie życzy sobie kontaktów z nim. I już moment Franka wpadnie w histerię!

- Co? Ale jak to, gdzie w jakim szpitalu? Krzysiek? - i rozmowa zostanie przerwana. 

Paweł pojedzie z Franką do szpitala w 1545 odcinku "M jak miłość", gdzie okaże się, że pacjenta o podanym imieniu i nazwiska nie ma i nigdy nie było. W ten sposób Zduński i Franka dowiedzą się, że Krzysiek zwabił ich w pułapkę, aby później oboje śledzić!

- Nie wiem, co kombinuje, ale ja już nie czuję się tu bezpiecznie… Boże, co ja mam teraz zrobić?! - Franka już zupełnie straci rozum w 1545 odcinku "M jak miłość". 

Paweł zaopiekuje się dziewczyną u siebie, para spędzi pierwszą wspólną noc w 1545 odcinku "M jak miłość", ale w ten sposób Zduński ściągnie na siebie zemstę bandyty! Krzysiek nie tylko zacznie go nękać, ale też urządzi zamach na jego życie! Czy nowy etap związku Pawła z Franką zakończy się dla niego tragicznie? 

M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany