M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

M jak miłość, odcinek 1543 - streszczenie, opis: Jacek, były chłopak Marysi po latach wraca do Grabiny

2020-11-17 12:58

"M jak miłość" odcinek 1543 we wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1543 - streszczenie: Janek zostaje oddelegowany do pracy w Warszawie, co nie podoba się jego narzeczonej. Z takiego obrotu sprawy zadowolony jest za to Leon, który liczy, że teraz uda mu się zbliżyć do Soni. Do Grabiny wraca dawna miłość Marii, Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), który przez lata mieszkał w Kanadzie. Rogowska opowiada o nim Agacie.

Niebawem spotyka go w szpitalu, gdzie przyszła, by pomóc jego matce. Kolejne godziny oboje spędzają na sympatycznej rozmowie. Jacek opowiada Marii o swoim życiu za granicą. Mówi też, że niedawno się rozwiódł. Widząc ich, zaniepokojona Kisielowa od razu próbuje ostrzec Artura. Tymczasem Maria zaprasza Kotowskiego na kolację. Gdy trwa pełen wspomnień i miłych przekomarzań wieczór, do domu wraca Rogowski. Kalinka ząbkuje i opieka nad nią jest sporym wyzwaniem. Oznacza to trudne chwile w związku Andrzejka i Marzenki.

M jak miłość, odcinek 1543 ZWIASTUN. Koniec małżeństwa Marysi i Artura. Nakryje żonę na pocałunkach z Jackiem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze