M jak miłość, odcinek 1540: Paweł namówi Kingę, żeby pogodziła się z Piotrkiem. Po zdradzie nie będzie już chciała męża - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1540: Paweł namówi Kingę, żeby pogodziła się z Piotrkiem. Po zdradzie nie będzie już chciała męża - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1540: Paweł namówi Kingę, żeby pogodziła się z Piotrkiem. Po zdradzie nie będzie już chciała męża - WIDEO

To Paweł (Rafał Mroczek) w "M jak miłość" będzie namawiał Kingę (Katarzyna Cichopek) na powrót do Piotrka (Marcin Mroczek)! Zakochany w bratowej Zduński da jej w ten sposób najpiękniejszy dowód miłości - nie chce, żeby cierpiała, tylko ratowała to, co dla niej najważniejsze - rodzinę. Niestety, Kinga w 1540 odcinku "M jak miłość" będzie już zbyt zraniona zdradami męża z Kamilą (Anna Gorajska) i nie znajdzie siły na ratowanie małżeństwa. Czy Paweł zdoła to zmienić?

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł w 1540 odcinku "M jak miłość" to Paweł weźmie na siebie odpowiedzialność za małżeństwo brata. I choć kocha Kingę prawdopodobnie od zawsze, właśnie dlatego zrobi wszystko, aby przywrócić jej szczęście z Piotrkiem. Czy mu się to uda?

Przypomnijmy, podczas długiej nieobecności Piotrka w domu, Paweł niejako stał się głowa rodziny Zduńskich. To on był przy Kindze w każdej kryzysowej chwili, pędził do szpitala z bliźniaczką i pocieszał, kiedy płakała. Świata poza bratową  nie widział, ale nigdy nie przekroczył granicy zdrady. Co innego Piotrek - on świetnie sią bawił z Kamilą w Vegas, a po powrocie w najlepsze kontynuuje romans z seksowną prawniczką. A Pawła oskarża o romans z Kingą! W 1540 odcinku "M jak miłość" to właśnie Paweł spróbuje ratować małżeństwo oszołomionego wolnością braciszka...  

- Piotrek jest zazdrosny o brata głównie dlatego, że stał się głową jego rodziny - Marcin Mroczek tłumaczy co się stało między braćmi  w "Kulisach M jak miłość". - Piotrek przyjeżdżając zobaczył, że tak naprawdę nie ma dla niego miejsca w tym domu. 

M jak miłość, odcinek 1540: Piotrek wyrzeknie się Pawła. Oskarży brata o rozpad małżeństwa z Kingą - WIDEO
M jak miłość, odcinek 1540: Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: tvp/vod

Paweł weźmie na swoje barki wszystkie ciosy i spróbuje zawalczyć w 1540 odcinku "M jak miłość" o małżeństwo Zduńskich. W tym celu spróbuje poważnej rozmowy z bratową. Czy oddanemu bezgranicznie Pawłowi uda się przekonać bratową, aby wybaczyła Piotrkowi?

- Kinga, ja tylko chcę, żebyś pogodziła się z moi bratem - będzie prosił załamany Paweł Kingę w 1540 odcinku "M jak miłość". 

- Ja nie wiem czy tego chcę - ostro odpowie mu bratowa.

Paweł - coraz bardziej załamany sytuacją - spróbuje także mediacji z Piotrkiem w 1540 odcinku "M jak miłość", ale brat w odpowiedzi wyrzuci go za drzwi.

- Nie będę bezczynnie patrzył jak rozwalasz swoje małżeństwo - powie Paweł bratu w 1540 odcinku "M jak miłość".

- Bezczynnie na pewno nie patrzysz - odpowie mu wściekły Piotrek.  

Czy Paweł zniesie więcej upokorzeń dla dobra nieswojej rodziny? 

- Piotr wyobraża sobie rzeczy, które w rzeczywistości nie miały miejsca - tłumaczy serialowego Rafał Mroczek w "Kulisach M jak miłość".

Jeżeli Piotr nie ogarnie swoich kawalerskich emocji to może już nie mieć czego zbierać - zdradza Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość". 

M jak miłość, odcinek 1540: Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze