M jak miłość, odcinek 1540: Misiek przekaże Marysi straszne wieści. Syn Kingi i Piotrka będzie cierpiał najbardziej

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1540: Misiek przekaże Marysi straszne wieści. Syn Kingi i Piotrka będzie cierpiał najbardziej

M jak miłość, odcinek 1540: Misiek przekaże Marysi straszne wieści. Syn Kingi i Piotrka będzie cierpiał najbardziej

2020-11-04 11:22

W 1540 odcinku "M jak miłość" przez rozpadające się małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), ich dzieci będą cierpiały najbardziej! Załamany i zagubiony Misiek (Aleksander Bożyk) zacznie szukać pomocy u Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Zwierzy się jej, że nie rozumie co się dzieje w domu i nie radzi sobie z tym. Co powie mały chłopiec Rogowskiej w 1540 odcinku "M jak miłość", że ta aż zaniemówi?

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1540 odcinku "M jak miłość" przez romanse Zduńskich, ich małżeństwo będzie w kompletnym kryzysie. Piotrek zatraci się relacji z Kamilą (Anna Gorajska), którą poznał w USA i na oczach żony całował się w ogrodzie. Kinga za to będzie myślami przy chwilach z Pawłem (Rafał Mroczek) i tym, jak jej pomagał pod nieobecność męża. Wszystko to doprowadzi do tego, że dzieci Zduńskich będą kompletnie rozbite i nie poradzą sobie ze straszliwą kłótnią rodziców. W 1540 odcinku "M jak miłość"  Misiek spróbuje sięgnąć po pomoc do Marysi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1540 ZWIASTUN. Piotrek poskarży się Kamili na Kingę i Pawła. Kochanka będzie dręczyć jego żonę

W 1540 odcinku "M jak miłość" Misiek i Lenka (Marysia Głowacka) zaczną budować namiot w ogrodzie. W ten sposób będą starali się odreagować stres. Chłopiec zwierzy się Marysi, że boi się o rodziców. 

- Babciu, jak myślisz, rodzicie w końcu się pogodzą? - Zapyta zatroskany. 

- Pogodzą się. - Zapewni Marysia.

- Tak dziwnie ze sobą rozmawiają, jakby byli obcy, a tata śpi w salonie.

- Tak się czasami zdarza, ale na pewno się pogodzą. - Marysia w 1540 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała co powiedzieć. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1540: Paweł pomoże Kindze pozbyć się Kamili. Pogodzi ją z Piotrkiem? - ZWIASTUN

W 1540 odcinku "M jak miłość" załamany Misiek wyzna, że rodzice obiecali mu wyjazd, a z powodu ich kłótni, pewnie nigdzie nie pojadą. 

- Mieliśmy pojechać nad morze i tata miał mnie uczyć pływać na desce, a jak dalej się będą kłócić, to z wyjazdu nici, a ja utknę tu na resztę wakacji... - Powie zrozpaczony Misiek. 

W 1540 odcinku "M jak miłość" Marysia przekona się, że między Zduńskimi naprawdę jest tragicznie, skoro nawet ich dzieci bardzo się martwią. Misiek nieświadomie zdradzi ojca, że nawet nie sypia z Kingą! To wszystko bardzo zszokuje Marysię. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany