M jak miłość, odcinek 1539: Iza wpadnie w sidła znanego pisarza! Zdradzi z nim Marcina?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1539: Iza wpadnie w sidła znanego pisarza! Zdradzi z nim Marcina?

M jak miłość, odcinek 1539: Iza wpadnie w sidła znanego pisarza! Zdradzi z nim Marcina?

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) pozna znanego, mocno starszego od siebie pisarza Iwańskiego (Robert Czechowski). Śliczna żona Marcina (Mikołaj Roznerski) już przy pierwszym spotkaniu zauroczy modnego autora powieści, a i sama będzie pod wielkim jego wrażeniem. Iwański postawi w wydawnictwie warunek - może z nimi współpracować, ale tylko z Izą. Marcin natychmiast "wyczuje pismo nosem" i będzie o żonę szaleńczo zazdrosny... W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza będzie pod takim wrażeniem celebryty, że zapomni się i zdradzi męża?

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Już w 1539 odcinku "M jak miłość" Iza wpadnie w oko pisarzowi celebrycie. Autor poczytnych książek zgodzi się na współpracę z wydawnictwem, w którym Iza pracuje, tylko pod warunkiem, że to ona będzie jego jedynym kontaktem.

Rozmowę na temat współpracy Iwański przeprowadzi z Michałem w 1539 odcinku "M jak miłość", który nie będzie miał innego wyjścia, jak na warunek przystać. W ten sposób Iza zacznie spotkać się bardzo modnym, mocno od niej starszym dziwakiem. Czy Chodakowska pozwoli się zauroczyć?    

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

M jak miłość. Metamorfoza Izy. Po latach zmieni wreszcie fryzurę - WIDEO

Ekscentryczny, acz bardzo poczytny i modny pisarz Iwański, który słynie z tego, że nie używa komputera (przez co każdy z jego maszynopisów jest na wagę złota), postawi Ostrowskiemu (Paweł Deląg) kategoryczny warunek, że może współpracować tylko z jedną osobą z jego wydawnictwa – z Izą.

Powiedział, że ty jedyna z całej firmy masz jaja! – Michał przekaże Izie słowa pisarza. – Gratulacje, Iza, nie wiem, jak to zrobiłaś, ale obłaskawiłaś bestię.

Marcin szybko zorientuje się, że w życiu Izy pojawił się rywal i nie będzie miał żadnych hamulców, aby sprawę zdusić w zarodku. Chodakowski pojawi się w wydawnictwie w 1539 odcinku "M jak miłość", aby w obecności żony, wygarnąć pisarzowi, co o nim myśli!

- Czy pan jest normalny? Chyba nie! Jest pan złośliwym, starym dziwakiem! A Pańska książka... Pan wybaczy, czytałem fragment... To zwykła szmira pisana dla kasy!!!

Czy po takim wejściu Marcina w 1539 odcinku "M jak miłość" Iza nadal będzie pod urokiem dziwaka celebryty? Niestety, to nie będzie to jedyny facet, który w nowej pracy Izy zacznie się za nią uganiać - ten drugi okaże się znacznie bardziej niebezpieczny - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

- W życiu Izy i Marcina, jak zwykle prawdziwy rollercoaster - zdradziła Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". - I to nie tylko za sprawą dorastających dzieci... Ale również nowego kolegi z pracy Izy. Którego "kolegę" Kalska miała na myśli przekonamy się już od 1539 odcinka "M jak miłość". 

Najnowsze