M jak miłość, odcinek 1539: Iza popełni głupi błąd. Znany pisarz będzie się znęcał nad żoną Marcina

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1539: Iza popełni głupi błąd. Znany pisarz będzie się znęcał nad żoną Marcina

M jak miłość, odcinek 1539: Iza popełni głupi błąd. Znany pisarz będzie się znęcał nad żoną Marcina

2020-11-03 21:03

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) popełni największy błąd w swojej karierze. Pokaże, że nie jest odpowiedzialna i nie umie wywiązać się z obowiązków. W wydawnictwie, w którym pracuje, będzie miała zająć się znanym pisarzem Iwańskim (Robert Czechowski) , który okaże się prawdziwym wariatem. Zacznie znęcać się nad kobietą. W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza narazi mu się tak bardzo, że będzie tylko czekała na zwolnienie z pracy, a Marcin (Mikołaj Roznerski) pogorszy sprawę jeszcze bardziej.

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza będzie miała za zadanie opiekować się znanym pisarzem Iwańskim (Robert Czechowski), który dołączył do wydawnictwa gdzie pracuje. Jadąc taksówką do pracy, zagada się z Anetą (Ilona Janyst) i zostawi maszynopis artysty w taksówce. Zorientuje się co właśnie się stało i pobiegnie do Marcina po pomoc. W 1539 odcinku "M jak miłość" postanowią udać się pod Warszawę do domu pisarza i wyjaśnić mu, że Iza zgubiła maszynopis jego najnowszego dzieła.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Iza i Marcin będą mieli trzecie dziecko! Wystarczy jedna szalona noc, by wszystko się zmieniło

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza zacznie tłumaczyć się przed Iwańskim, że popełniła błąd i postara się go naprawić. On jednak nie będzie chciał tego słuchać. 

- To był jedyny egzemplarz... Jedyny! (…) Przez pani roztargnienie moja ciężka praca z ostatnich kilku miesięcy poszła na marne.(…) Moja własność intelektualna przepadła, żadne odszkodowanie mi tego nie wynagrodzi... - Wścieknie się Iwański.

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza również zacznie się denerwować i zwróci mu uwagę, że to nieodpowiedzialne trzymać tylko jedną kopię powieści, więc nie może mieć do nikogo pretensji.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iwański wyzna w końcu, że skłamał i ma kopię swojego dzieła. Marcin nie wytrzyma i powie mu co myśli o jego manipulacji.

- Czy pan jest normalny?! Chyba nie! Jest pan złośliwym, starym dziwakiem! A pańska książka… Pan wybaczy, czytałem fragment… To zwykła szmira pisana dla kasy! - Wyrzuci z siebie Chodakowski.

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza będzie czekała na zwolnienie z pracy. Czy faktycznie przez Iwańskiego straci posadę w wydawnictwie? Dowiemy się już wkrótce! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze