M jak miłość, odcinek 1538: Gdzie jest Hania? Natalka powie rodzinie, że Franek zabrał jej córkę! Okrutne słowa Marysi

2020-10-27 21:42 Ag
M jak miłość, odcinek 1538: Gdzie jest Hania? Natalka powie rodzinie, że Franek zabrał jej córkę! Okrutne słowa Marysi
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1538: Gdzie jest Hania? Natalka powie rodzinie, że Franek zabrał jej córkę! Okrutne słowa Marysi

Co się stanie z córką Natalki (Marcjanna Lelek) w 1538 odcinku "M jak miłość"? Wiadomość o tym, że Hania (Maja Marczak) zniknęła, że Franek (Piotr Nerlewski) zabrał gdzieś dziecko, bez wiedzy swojej żony doprowadzi do tego, że Natalka zupełnie się załamie. Roztrzęsiona i przekonana, że mąż porwał Hanię w 1538 odcinku "M jak miłość" przekaże całej rodzinie, że nie wie co się dzieje z jej córką. W obliczu takiej tragedii Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) staną na wysokości zadania. Kolejne wieści o Hani sprawią, że Rogowska udzieli Natalce okrutnej rady. Zobaczcie sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1538 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1538 odcinku "M jak miłość" Natalka ledwo przeżyła zdradę Franka, a teraz będzie musiała jakoś przetrwać rozłąkę z córkę i świadomość, że mąż i jego kochanka Justyna (Olga Kalicka) mogą jej zabrać dziecko! Bo właśnie takie czarne scenariusze zacznie snuć Natalia tuż po tym jak zadzwoniła do niej Ula (Iga Krefft) z informacją, że Franek zniknął gdzieś z córką. Spakował rzeczy Hani i nie odpowiada na żadne telefony.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

Emocje w domu Mostowiaków w 1538 odcinku "M jak miłość" sięgną zenitu, bo nawet Natalka nie będzie mogła dodzwonić się do męża. Wreszcie powie babci Barbarze i Rogowskim, że mąż wywiózł gdzieś Hanię i nie daje znaku życia. Po pełnych napięcia godzinach wreszcie Zarzycki skontaktuje się z Natalką. Jak gdyby nigdy nic przekaże jej, że zabrał córkę na wycieczkę do parku, razem z Justyną i po prostu stracił zasięg.

Natalka w 1538 odcinku "M jak miłość" będzie wściekła! Zarzuci mu, że nie zawiadomił Uli, ani Marka (Kacper Kuszewski) z Ewą (Dominika Kluźniak) o swoich planach. Dopiero kiedy nerwy ustąpią Natalka odetchnie z ulgą, że nie straciła Hani. Później jednak dostanie maila od niewiernego Franka, który zgodzi się na rozwód, ale uprzedzi ją, że nie chce tracić kontaktu z dzieckiem. Kocha przecież Hanię jak własną córkę!

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

W tej sytuacji w 1538 odcinku "M jak miłość" Natalka będzie musiała zdecydować co dalej. - Najchętniej zerwałbym z Frankiem kontakt, bo naprawdę nie chcę go widzieć... - zwierzy się Marysi. Ale ciocia udzieli jej bolesnej rady. Słowa Rogowskiej zabrzmią okrutnie, bo zacznie przekonywać Natalkę, żeby zapomniała o złości i dogadała się jakoś z Frankiem w kwestii podziału opieki nad córką. - Ale jest Haneczka... - doda, żeby dać bratanicy do zrozumienia, że Hania nie może cierpieć na ich rozstaniu.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1538: Rodzina odwróci się od Barbary! Uwierzą w kłamstwa opiekunki Józefa Modrego

Po tej rozmowie Natalka w 1538 odcinku "M jak miłość" postanowi wrócić do Australii po córkę i razem z Hanią rozpocząć wszystko od nowa w rodzinnym domu w Grabinie.

M jak miłość odc. 1538. Natalka (Marcjanna Lelek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1538. Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1538. Natalka (Marcjanna Lelek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1538. Natalka (Marcjanna Lelek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1537. Hania (Maja Marczak) - córka Natalki
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1537. Hania (Maja Marczak) - córka Natalki
Najnowsze