M jak miłość, odcinek 1537: Barbara chora psychicznie! Opiekunka Józefa zrobi z Mostowiakowej wariatkę

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1537: Barbara chora psychicznie! Opiekunka Józefa zrobi z Mostowiakowej wariatkę

M jak miłość, odcinek 1537: Barbara chora psychicznie! Opiekunka Józefa zrobi z Mostowiakowej wariatkę

2020-10-16 10:22

W 1537 odcinku "M jak miłość" Ola (Magdalena Rembacz), opiekunka Józefa Modrego (Stefan Friedmann), znajdzie sposób, żeby pozbyć się Barbary (Teresa Lipowska)! I to w chwili kiedy Mostowiakowa przypadkiem zobaczy seks Oli z tajemniczym mężczyzną. Na pewno nie będzie to Józef! Żeby w 1537 odcinku "M jak miłość" uprzedzić Barbarę, która będzie chciała ujawnić skandaliczną prawdę o zamiarach Oli, przebiegła degeneratka i zabójczyni wmówi Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Arturowi (Robert Moskwa), że Barbara jest chora psychicznie. Zrobi z niej wariatkę przed całą rodziną!

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Opiekunka Ola z "M jak miłość" w 1537 odcinku obmyśli przebiegły plan jak raz na zawsze zamknąć Barbarze usta i sprawić, że seniorka powstrzymała ją przed ślubem z Józefem. Oczywiście psychopatka będzie miała tylko jeden cel - wyjść za mąż za Modrego, zgarnąć jego majątek, a potem zabić samotnego staruszka.

Na szczęście w 1537 odcinku "M jak miłość" Modry w końcu orientuje się, że Ola stanowi dla niego zagrożenie i chce go zabić. Napisze więc SMS do Barbary z błaganiem o ratunek: "Basiu, pomocy, jestem w niebezpieczeństwie...". Jednak okrutna opiekunka zabierze mu telefon i nie pozwoli, by Józef skontaktował się z przyjaciółką. Zaprosi do domu Modrego w Lipnicy swojego kochanka, żeby ustalić dalsze działania związane ze ślubem.

Sprawdź też: M jak miłość. Opiekunka Józefa Modrego marnie skończy. Policja z Lipnicy złapie bezwzględną Olę

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Tymczasem Barbara w 1537 odcinku "M jak miłość" dowie się od księdza (Maciej Damięcki) o ślubie Józefa z Olą! Będzie jej przykro, że Modry nie wspomniał o tym ani słowem. Odwiedzi jeszcze raz przyjaciela, by oddać mu jego klucze i jednocześnie pogratulować ślubu. Opiekunka nie wpuści jej do środka. Po chwili przez okno Barbara zobaczy seks Oli z jakimś mężczyzną.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1538: Artur Rogowski nie uratuje Józefa Modrego przed śmiercią? Opiekunka Ola go otruje! - WIDEO

Okaże się, że to kochanek Oli (Michał Leszczyński) a zarazem wspólnik w przestępstwie. Para dojrzy Barbarę i w 1537 odcinku "M jak miłość" Ola natychmiast wyruszy do Grabiny. Dlaczego? Żeby raz na zawsze uciszyć Barbarę! Psychopatka wmówi Marysi i Arturowi, że Mostowiakowa cierpi na chorobę psychiczną.

- Była dziś u nas. Dosłownie pół godziny temu... I zrobiła mi straszną awanturę... Powiedziała, że nigdy nie dopuści do naszego ślubu. Józef się o nią bardzo martwi, nie poznaje jej. I też uważa, że dzieje się z nią coś dziwnego, niedobrego... - przyzna zaniepokojona Ola. Oczywiście tylko po to, żeby odwrócić uwagę Rogowskich od siebie i od tego co chce zrobić Józefowi.

Modry w 1537 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Ola będzie chciała go otruć lekami.

M jak miłość, odc. 1524: Barbara (Teresa Lipowska), opiekunka Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: vod/tvp
M jak miłość odc. 1537. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1537. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze