M jak miłość, odcinek 1531: Barbara napuści Kisielową na opiekunkę Józefa! To ona rozpuści głupie plotki o wdowie Mostowiakowej w Grabinie - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1531: Barbara napuści Kisielową na opiekunkę Józefa! To ona rozpuści głupie plotki o wdowie Mostowiakowej w Grabinie - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1531: Barbara napuści Kisielową na opiekunkę Józefa! To ona rozpuści głupie plotki o wdowie Mostowiakowej w Grabinie - WIDEO

2020-10-06 20:27

W 1531 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) będzie zamartwiała się losem Józefa Modrego (Stefan Friedmann). Podejrzewa, że jest on przetrzymywany i zastraszany przez Olką (Magdalena Rembacz), swoją opiekunkę. Basia próbowała ratować Modrego na własną rękę, ale dotąd naraziła się tylko na plotki w swoją stronę. W 1531 odcinku "M jak miłość" uświadomi ją w tym Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), która przyjdzie z wizytą. Kobieta oznajmi Mostowiakowej, że w Grabinie o niej plotkują. Barbara zdecyduje się powiedzieć jej całą prawdę.

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1531 odcinku "M jak miłość" do Basi przyjdzie Kisielowa. Przyjaciółka postanowi uświadomić Basię, że w Grabinie o niej plotkują. Wszystko za sprawą opiekunki osób starszych, Oli, która według seniorki zastrasza i manipuluje Modrym. Dlatego Mostowiakowa często chodzi do domu mężczyzny, aby badać sprawę na własną rękę. Niestety, w 1531 odcinku "M jak miłość" Kisielowa uświadomi jej, że w oczach ludzi wychodzi na osobę, która nęka seniora. A niektórzy podchwycili, że po prostu się w nim zakochała.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Koniec Natalki i Franka. Zobaczy męża z kochanką Justyną

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

W 1531 odcinku "M jak miłość" Kisielowa postara się spokojnie wybadać uczucia Basi, a ta wyzna jej prawdę.

- Pamiętaj, że nie chce cię oceniać, tylko ostrzec, bo ludzie cię wzięli na języki. Podobno nachodzisz go w domu. - przekaże Kisielowa.

- Ja nikogo nie nachodzę. Martwię się o przyjaciela i czasem go odwiedzam. A te głupie plotki, to rozpuszcza ta jego opiekunka. Za grosz jej nie ufam. Zosiu, tam dzieje się coś niedobrego. Ja jestem tego pewna. Nie mam dowodów i dlatego nikt mi nie wierzy. (...) - przyzna Basia w 1531 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Leszek dzięki Olkowi będzie chodził! Dokona prawdziwego cudu - WIDEO

Kisielowa 1531 odcinku "M jak miłość" przejmie się całą sytuacją. Po wyznaniu Basi, że nawet policja niczego podejrzanego nie znalazła, Zofia stwierdzi, że sama zajmie się sprawą. Postanowi osobiście udać się do Modrego.

- Ona cię do niego nie wpuści, zobaczysz...

- To wejdę z drzwiami. - zagwarantuje w 1531 odcinku "M jak miłość" Kisielowa.

Jak skończy się dramatyczna sprawa Modrego? Czy senior przeżyje nękanie i manipulacje Olki? Dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze