M jak miłość. Leszek dzięki Olkowi będzie chodził! Dokona prawdziwego cudu - WIDEO

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość. Leszek dzięki Olkowi będzie chodził! Dokona prawdziwego cudu - WIDEO

M jak miłość. Leszek dzięki Olkowi będzie chodził! Dokona prawdziwego cudu - WIDEO

2020-09-29 14:46

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski), po tragicznym wypadku w Himalajach będzie nadal leżał w szpitalu, Jego życie mocno się skomplikowało, kiedy dowiedział się, że po ciężkiej wyprawie może stracić nogę. Tego faktu nie poprawiło złamane serce spowodowane odejściem ukochanej Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Jedyną opcją dla sprawności Leszka okazał się być Olek (Maurycy Popiel). Dlatego w kolejnych odcinkach "M jak miłość" przyjdzie czas na weryfikację jak dobrym lekarzem jest Chodakowskim. Okaże się, że jest wręcz cudotwórcą!

W poprzednich odcinkach "M jak miłość" Leszek walczył o życie po powrocie z dramatycznej wyprawy w Himalaje. Odwiedzał go tylko Michał (Paweł Deląg), który dobijał go informacjami, że on i ukochana Joasia tworzą cudowną parę. To nie pomagało w powrocie do zdrowia. Ostatecznie Joasia zdecydowała się na wyjazd do Francji, bo nie zniosła natłoku spraw i emocji. Leszek został sam w szpitalu. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" mężczyznę czeka trudna operacja nogi. Czy dzięki Olkowi stanie o własnych siłach?

Przeczytaj: M jak miłość. Tragedia u Marcina Mroczka po rozstaniu z ukochaną. Pomogła mu modlitwa i brat Rafał

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

Leszek z "M jak miłość" jeszcze przed operacją zostanie wciągnięty w chytrą grę Anety (Ilona Janyst). Kobieta postawi sobie za cel wzbudzenie zazdrości w mężu. Dlatego będzie zalecała się do Leszka tak, aby widział to Olek. Leszek nie da się jednak wciągnąć w tę grę. Co więcej, powie Anecie, że nie chce narażać się swojemu lekarzowi, bo tak naprawdę tylko on jest zdolny do uratowania jego zdrowia. Leszek w "M jak miłość" przestraszy się, że Olek nie postara się podczas operacji, jeśli zobaczy, że odwzajemnia zaloty Anety.

Przeczytaj: M jak miłość. Tragedia u Marcina Mroczka po rozstaniu z ukochaną. Pomogła mu modlitwa i brat Rafał

Niedługo w "M jak miłość" dojdzie do operacji poszkodowanego pacjenta. W kulisach serialu "M jak miłość" można zobaczyć, że Leszek chodzi! Co prawda musi używać kuli, ale zdecydowanie wygląda na wracającego do zdrowia. Wygląda na to, że doktor Chodakowski kolejny raz stanął na wysokości zadania. Leszek będzie mógł chodzić i dojdzie do zdrowia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze