M jak miłość, odcinek 1530: Marysia zabroni Pawłowi być z Kingą! Będzie chciał zastąpić Piotrka we wszystkim

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1530: Marysia zabroni Pawłowi być z Kingą! Będzie chciał zastąpić Piotrka we wszystkim

M jak miłość, odcinek 1530: Marysia zabroni Pawłowi być z Kingą! Będzie chciał zastąpić Piotrka we wszystkim

2020-09-29 22:29

W 1530 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) ostro wkroczy w romans Pawła (Rafał Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek). Nie będzie już patrzyła, podpowiadała, a nade wszystko milczała - po prostu zakaże synowi kontaktów z bratową! I choć matka postawi sprawę jasno w 1530 odcinku "M jak miłość" dramatyczne wydarzenia w rodzinie Kingi spowodują, że Paweł jej nie posłucha! I po raz kolejny zastąpi Piotrka (Marcin Mroczek) w jego roli - męża i... ojca!

"M jak miłość" odcinek 1530  - poniedziałek 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1530 odcinku "M jak miłość" Marysia postawi sprawy Pawła i Kingi na ostrzu noża! Rogowska będzie miała już pewność, że jeszcze jedna sytuacja więcej i Paweł z Kingą będą oficjalnie parą. Jak Marysia powstrzyma bieg nieuchronnych zdarzeń? Spróbuje po prostu zakazać wszelkich kontaktów syna z synową! A w każdym razie takich, w których będą sam na sam. Czy uda się jej ta interwencja w obliczu nowego dramatu, z jakim Kinga zwróci się do Pawła o pomoc?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1531: Przerażające odkrycie Barbary o Natalce. Nie pozna własnej wnuczki

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Kinga zadzwoni do Pawła z dramatyczną informacja o jednej z bliźniaczek, chorej Zuzi (Marcelina Kempka). - Mam wrażenie, że z każdą minutą jest coraz gorzej - będzie prawie płakała w słuchawkę w 1530 odcinku "M jak miłość". I szwagier natychmiast rzuci wszystko aby zawieźć ją z dzieckiem do lekarza! I rzecz jasna nie zaczeka na matkę, która stanowczo zakaże mu zbliżać się do żony brata.

Bo nieco wcześniej w 1530 odcinku "M jak miłość" Zduński przywiezie do Grabiny straszne dzieci Kingi i Piotrka. Sam będzie chciał wrócić do Warszawy, żeby pomóc bratowej z Zuzią. - Nie! Dzieci zostaną tutaj! Ty jedź na tę imprezę do siedliska. Ja zadzwonię do Kingi, dowiem się co i jak. Proszę cię nie jedź na Deszczową beze mnie... - poleci synowi Marysia.

Akurat tego dnia w 1530 odcinku "M jak miłość" w siedlisku w Grabinie Anka (Weronika Rosati) urządzi spotkanie dla przyjaciół. Jednak Paweł nie posłucha matki. I skorzysta z pierwszej okazji, żeby się wymknąć do Kingi. - Pojadę tam, powiedz, że coś mi wypadło - poprosi jeszcze przed wyjazdem Magdę (Anna Mucha), aby go chroniła. I pojedzie, co zresztą spowoduje, że oboje z Kingą najedzą się u lekarza wstydu.... Skoro Marysia próbowała już prośbą, w 1530 odcinku "M jak miłość" spróbuje groźbą i nic nie pomogło, to pozostaje pytanie: czy ona w ogóle może coś z tym zrobić?

M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka)
M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), jedna z bliźniaczek Emilka (Julia Kempka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), jedna z bliźniaczek Emilka (Julia Kempka)
M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość, odc. 1530: Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: TVP/VOD M jak miłość, odc. 1530: Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze