M jak miłość, odcinek 1528: Mateusz poświęci się dla Lilki! Będzie harował na rodzinę żony

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1528: Mateusz poświęci się dla Lilki! Będzie harował na rodzinę żony

M jak miłość, odcinek 1528: Mateusz poświęci się dla Lilki! Będzie harował na rodzinę żony

2020-09-28 21:09

W 1528 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) poświęci dla swojej nowej rodziny wszystko! Młody Mostowiak znów udowodni, że wartości wpojone przez Barbarę (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) potraktował poważnie - stanie u boku żony (Monika Mielnicka) i teściowej (Dorota Chotecka) jak prawdziwy mężczyzna! Mateusz nie tylko zrezygnuje z marzeń - on odda samego siebie, żeby ochronić swoje kobiety! Co będzie musiał poświęcić mąż Lilki zobaczymy w 1528 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1528 - poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1538 odcinku "M jak miłość" rodzina Mateusza będzie w szoku po kolejnym ataku agresywnego Banacha (January Brunov). Lilka dowie się od "kochanego tatusia", że jej matka była kiedyś prostytutką. To będzie zemsta eks "głowy rodziny" za stratę domu. Ale Lilka i jej mama już nie są same - i to Mateusz jest faktyczną głową tej rodziny!   

Tego samego dnia w 1528 odcinku "M jak miłość" Lilka zwierzy się Mateuszowi. że nie spodziewała się, że jej ojciec jest "aż takim dupkiem".

- Czuję, że on nie odpuści - powie Lilka do męża ze łzami w oczach. Doda też, że bardzo się martwi, że Krystyna zostanie sama, gdy ona wyjedzie do Warszawy na studia...- Ktoś powinien mieć na nią oko - szepnie. 

Zobacz też: M jak miłość. Czy Kinga zdradziła Piotrka z Kamilem? Ujawniamy cała prawdę!

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Mateusz w lot zrozumie w 1528 odcinku "M jak miłość" co powinien zrobić prawdziwy mężczyzna. Po bardzo krótkiej chwili przemyślenia sprawy podejmie decyzję i zakomunikuje żonie: - Ja będę miał!

W ten sposób rozstanie Lilki i Mateusza w 1528 odcinku "M jak miłość" stanie się faktem! Ona pojedzie do Warszawy na studia, a on zostanie w Grabinie jako obrońca jej mamy. W dodatku Mateusz zrezygnuje z marzeń o studiach dziennych i postanowi kontynuować edukację zaocznie  

Czytaj również: M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

- Pójdę na studia zaoczne, a w tygodniu będę pracował. Najważniejsze, żebyś ty studiowała, a ja zajmę się resztą. W końcu jestem głową rodziny - Mateusz uśmiechnie się do ukochanej żony, w zasadzie na pożegnanie...

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze