M jak miłość, odcinek 1514: Michał podle wykorzysta Joasię! Zrobi to kiedy zaśnie

2020-04-15 11:26 sz
M jak miłość, odcinek 1514: Michał podle wykorzysta Joasię! Zrobi to kiedy zaśnie
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1514: Michał podle wykorzysta Joasię! Zrobi to kiedy zaśnie

W 1514 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) podle wykorzysta Joasię (Barbara Kurdej-Szatan)! Pisarzowi po długim czasie uda się zdobyć względy pięknej sąsiadki. Użyje podstępu, żeby Leszek (Sławek Uniatowski) więcej nie przeszkadzał mu w zdobywaniu serca Chodakowskiej. Co w 1514 odcinku "M jak miłość" Michał zrobi Joasi? Sprawdź, co się wydarzy.

"M jak miłość" odcinek 1514 - wtorek, 28.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Joasia i Michał z "M jak miłość" będą wreszcie razem? Po rozstaniu z Leszkiem samotna Asia da szansę nowej miłości? Jako przyjaciele spędzą razem święta, a Chodakowska zachęcona przez Barbarę (Teresa Lipowska) postanowi spróbować ułożyć sobie życie.

- Nie pogniewasz się, jeśli coś ci powiem? - spytała ją Mostowiakowa tuż przed świętami w 1511 odcinku "M jak miłość". - Uważam, że powinnaś w końcu trochę pomyśleć o sobie! Zosia ma już swoje życie, za chwilę Wojtek też wyfrunie z domu. Nawet się nie obejrzysz, kiedy... Pomyśl o swoim życiu. Ono tak szybko mija... Żebyś potem nie miała do siebie żalu, że nie skorzystałaś z jakiejś szansy, że coś odpuściłaś...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1511: Joasia usłyszy od Barbary słowa, których się nie spodziewała! Straci Wojtka na zawsze

Joasia w 1514 odcinku "M jak miłość" weźmie sobie jej słowa do serca. Po powrocie ze wspólnego wyjazdu spotka się z Michałem, który zaproponuje jej pomoc w opiece nad Wojtkiem (Feliks Matecki). Praca w bistro tak bardzo ją pochłonie, że nie będzie miała nawet czasu iść na wywiadówkę do syna. Michał doskonale sprawdzi się w roli ojca przybranego syna Joasi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1517: Olek będzie chciał się zabić w więzieniu! Ślub z Anetą uratuje mu życie

Z wdzięczności Joasia w 1514 odcinku "M jak miłość" zaproponuje mu wspólny wieczór, ale uprzedzi, że jest na razie gotowa tylko na przyjaźń, bo wciąż myśli o o Leszku. Kiedy zaśnie, on to wykorzysta! Zobaczy na jej telefonie wiadomość od Leszka. Krajewski napisze byłej kolejny wywód miłosny. - Zawsze będę Cię kochał. Nie potrafię o Tobie zapomnieć – przeczyta.

Sąsiad Joasi w 1514 odcinku "M jak miłość" bez chwili zastanowienia wykasuje SMS. Czy to załatwi sprawę i na zawsze pozbędzie się rywala z życia Joasi? Uzna, że w walce o serce Asi musi działać bardziej zdecydowanie. Czy uda mu się ją w sobie rozkochać? Przekonamy się już w nadchodzących odcinkach "M jak miłość".

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>