M jak miłość, odcinek 1517: Olek będzie chciał się zabić w więzieniu! Ślub z Anetą uratuje mu życie

i

Autor: MTL Maxfilm/ ipla.tv M jak miłość, odcinek 1517: Olek będzie chciał się zabić w więzieniu! Ślub z Anetą uratuje mu życie

M jak miłość, odcinek 1517: Olek będzie chciał się zabić w więzieniu! Ślub z Anetą uratuje mu życie

2020-04-15 16:36

W 1517 odcinku "M jak miłość" ślub z Anetą (Ilona Janyst) powstrzyma Olka (Maurycy Popiel) od popełnienia samobójstwa! Zbliżający się proces w sprawie zabójstwa Artura (Tomasz Ciachorowski) doprowadzi Chodakowskiego na czarnej rozpaczy. Będzie chciał się zabić! Na szczęście Aneta w 1517 odcinku "M jak miłość" skutecznie odwiedzie go od tego pomysłu i da mu powód do walki. Ślub Anety i Olka doda obojgu sił, by pokonać wszelkie przeciwności losu i być razem!

"M jak miłość" odcinek 1517 - wtorek, 5.05.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Od czasu aresztowania Olek z "M jak miłość" czuje się coraz gorzej. Niestety w nadchodzących tygodniach jego stan nie ulegnie poprawie, a wręcz będzie coraz gorzej! W 1517 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Chodakowski gromadził leki od psychiatry i będzie chciał połknąć je wszystkie, żeby odebrać sobie życie.

Przeczytaj: Śmierć Olka w M jak miłość? Olek zabije się w więzieniu! Aneta wyciągnie z Marcina prawdę - ZWIASTUN

M jak miłość. Olek w więzieniu weźmie ślub z Anetą! Nie będą razem po ślubie

Bliscy Olka w "M jak miłość" oczywiście zauważą jego depresję. Aneta postanowi działać! W 1517 odcinku uda się do Urzędu Stanu Cywilnego. Jak donosi "Świat Seriali" Kryńska wciśnie urzędniczce tę samą bajeczkę o zagrożonej ciąży i wymusi na niej zgodę wzięcia ślubu z Olkiem, w więzieniu.

Chodakowski w tym czasie przyszykuje się do zakończenia swojego życia. Wyjmie tabletki, ale w połknięciu ich przeszkodzi mu pojawienie się dyrektora placówki. Olek w 1517 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że ma doprowadzić się do porządku, bo za kilka godzin berze ślub! Zobaczy papiery i odkryje, że Aneta podrobiła jego podpis na dokumentach.

- Ciesz się, że jestem za kratkami i nie mogę zwiać - powie jej podczas ceremonii. - Jestem ci wdzięczny, bo... uratowałaś moje życie - doda. Czy Olek i Aneta z "M jak miłość" po ślubie będę razem? A może rozdzieli ich skazujący wyrok sądu? Przekonamy się już wkrótce, ale jednego możemy być pewni - Kryńska z miłości do Olka na pewno czekałaby na jego wyjście aż do samego końca.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1514: Kamil i prokurator podstępem zmuszą Olka, żeby się przyznał do zabójstwa!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze