M jak miłość, odcinek 1514: Łukasz świadkiem horroru w Gruzji! Zobaczy jak Igor terroryzuje Katię i jego córkę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1514: Łukasz świadkiem horroru w Gruzji! Zobaczy jak Igor terroryzuje Katię i jego córkę

M jak miłość, odcinek 1514: Łukasz świadkiem horroru w Gruzji! Zobaczy jak Igor terroryzuje Katię i jego córkę

2020-04-22 15:39

W 1514 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) wróci z Gruzji gdzie na własne oczy zobaczy jak bandyta Igor (Ali Bahrudinov) owinął sobie wokół palca Katię (Joanna Jarmołowicz) i zmusza jego byłą dziewczynę, żeby wychowywała córkę Natalię (Zoja Dawicka) pod jego dyktando. Wizyta Łukasza u córeczki i Katii w 1514 odcinku "M jak miłość" będzie dla tak traumatycznym przeżyciem, że Wojciechowski nie zdoła nic zrobić, by bronić się przed Igorem. A bezwzględny bandzior, który uznał małą Natalię za swoje dziecko, nie pozwoli Łukaszowi nawet pobyć z dzieckiem sam na sam!

"M jak miłość" odcinek 1514 - wtorek, 28.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Łukasz stracił córkę już na zawsze? Kiedy w 1504 odcinku "M jak miłość" Katia z Natalią i Igorem wyjeżdżali z Polski, Gruzinka obiecała Łukaszowi, że nie odetnie go od dziecka, że pozwoli mu widywać córeczkę, że nie pozbawi go możliwości uczestnictwa z wychowaniu Natalki. Tyle tylko, że w praktyce będzie to niemożliwe, bo teraz to Igor jest ojcem Natalii. Tak chciała Katia, która zgodziła się wziąć ślub z niebezpiecznym przestępcą.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1513: Piotrek zdradzi Kingę i zostanie kochankiem Kamili? Seksowna prawniczka zdobędzie Zduńskiego!

W 1514 odcinku "M jak miłość" Łukasz wróci do Warszawy po krótkiej wizycie w Gruzji. Nie będzie mógł znieść, że Katia traktowała go jak intruza i zupełnie podporządkowała się Igorowi. A ponieważ Wojciechowski był u nich gościem, to nie mógł dochodzić swoich praw do Natalki. Jedyną osobą, której Łukasz opowie o tym co się działo w Gruzji będzie Aga (Ina Sobala).

Łamiącym głosem przyzna, że Igor uznał Natalkę za swoje dziecko i nie pozwolił mu się nią nacieszyć. W 1514 odcinku "M jak miłość" Łukasz ujawni Adze jak spędzał czas z córeczką, którą wziął na ręce i przytulił zaledwie dwa razy. Na więcej nie pozwolił Igor, a także Katia, terroryzowana przez przyszłego męża.

Ostatnie spotkanie z Natalią uświadomi Łukaszowi, że nigdy nie będzie jej prawdziwym ojcem. W 1514 odcinku "M jak miłość" wyżali się kochance, że nie może nic zrobić, żeby odzyskać dziecko, bo przecież rozstał się z Katią. Łukasz nie zniesie myśli, że Natalkę wychowa bezwzględny bandyta, który ma sporo na sumieniu, a on w żaden sposób nie będzie miał na to wpływu.

Nie przegap: Tomek wróci do M jak miłość? Andrzej Młynarczyk przerwał milczenie i ujawnił czy żałuje odejścia z serialu!

Dramat Łukasza w 1514 odcinku "M jak miłość" spotęguje fakt, że nie będzie chciał wrócić do mieszkania swojej matki Marty (Dominika Ostałowska). Dlaczego? Żeby nie wyjaśniać jej gdzie był, co robił i jak przebiegały jego odwiedziny o Natalki.

- Nie chcę na razie wracać do domu... Matka na pewno będzie zadawać pytania – co się stało, dlaczego wróciłem wcześniej… Nie mam na to siły!

Aga wspaniałomyślnie przygarnie Łukasza do swojego malutkiego mieszkania obok "Bistro za rogiem".  - Wiesz, że możesz zostać tutaj? A gdy w 1514 odcinku "M jak miłość" oboje spędzą razem wieczór Aga zdradzi w końcu chłopakowi, jak wiele dla niej znaczy. - Boję się, że jeśli zostaniesz… dziś, jutro, pojutrze… to prędzej czy później się w tobie zakocham. I będziemy mieli problem... Jak Łukasz zareaguje na jej słowa?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość odc. 1504. Łukasz (Jakub Józefowicz), Igor (Ali Bahrudinov), Katia (Joanna Jarmołowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1504. Łukasz (Jakub Józefowicz), Igor (Ali Bahrudinov), Katia (Joanna Jarmołowicz)
	M jak miłość, odc. 1514: Aga (Ina Sobala), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1514: Aga (Ina Sobala), Łukasz (Jakub Józefowicz)
	M jak miłość, odc. 1514: Aga (Ina Sobala), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1514: Aga (Ina Sobala), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1504. Łukasz (Jakub Józefowicz), Katia (Joanna Jarmołowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1504. Łukasz (Jakub Józefowicz), Katia (Joanna Jarmołowicz)
Najnowsze