M jak miłość, odcinek 1513: Piotrek zdradzi Kingę i zostanie kochankiem Kamili? Seksowna prawniczka zdobędzie Zduńskiego!

i

Autor: Instagram M jak miłość, odcinek 1513: Piotrek zdradzi Kingę i zostanie kochankiem Kamili? Seksowna prawniczka zdobędzie Zduńskiego!

M jak miłość, odcinek 1513: Piotrek zdradzi Kingę i zostanie kochankiem Kamili? Seksowna prawniczka zdobędzie Zduńskiego!

2020-04-17 15:56

Zdrada w "M jak miłość" zniszczy małżeństwo Zduńskich?! Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak w 1513 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) za plecami Kingi (Katarzyna Cichopek) zaplanuje długi wyjazd do USA z Kamilą Jabłońską (Anna Gorajska). Seksowna prawniczka zacznie coraz bardziej podobać się Zduńskiemu. Mało tego, w 1513 odcinku "M jak miłość" także Kamila postawi sobie za cel zdobycie Piotrka, przykładnego męża i ojca czwórki dzieci. Powód? Żeby sprawdzić czy jej uda nakłonić Piotrka, żeby zdradził Kingę. Niestety rozwód Zduńskich będzie wisiał w powietrzu.

"M jak miłość" odcinek 1513 - poniedziałek, 27.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1513 odcinku "M jak miłość" nad małżeństwem Kingi i Piotrka zawisną czarne chmury, a zagrożenie sprowadzi Kamila Jabłońska, prawniczka z zaprzyjaźnionej kancelarii, która od pewnego czasu współpracuje ze Zduńskim w sprawie o milionowe odszkodowanie klientów upadłego domu maklerskiego.

Piotrek, jako adwokat z kancelarii Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Adama Wernera (Jacek Kopczyński) wystąpił z pozwem zbiorowym. A ponieważ taki proces to sporo papierkowej roboty Kamila ma mu pomagać. Wszystko zacznie się komplikować kiedy w 1513 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie musiał wyjechać służbowo z Kamilą aż na kilka miesięcy do USA.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1513: Kinga zażąda rozwodu! Nie daruje Piotrkowi seksownej prawniczki Kamili

- Zdecydowałeś się jechać to jej po prostu powiedz. Na co ty, żony się boisz? - Andrzej uprzedzi młodszego kolegę po fachu, że musi wreszcie przyznać się Kindze do wyjazdu.

Strach Piotrka przed reakcją Kingi w 1513 odcinku "M jak miłość" rozbawi Wernera. - Jak jeszcze jej powiesz z kim tam jedziesz, to uuu... kochany!
- Nie powiem jej! Zwariowałeś! Ich rozmowę przerwie Kamila, której uroda i sposób bycia, a także błyskotliwość i inteligencja zaczną robić na Piotrku coraz większego wrażenie.

M jak miłość. Ala uwiedzie syna mordercy swojego brata. Policjant Rafał złapie się na sztuczki siostrzenicy księdza?

Kamila w 1513 odcinku "M jak miłość" zauważy, że coraz bardziej podoba się Piotrkowi. I spróbuje się do niego zbliżyć, wyciągając cenne informacje od Wernera. Umówi się z Adamem w "Bistro za rogiem", by sprytnie podpytać go o Zduńskiego. - Idealny mąż, ojciec... - oceni bez wahania Werner.
- A kochanek? - zapyta figlarnie Kamila. - Piotrek jest twierdzą nie do zdobycia! - uprzedzi ją Adam, lecz Kamila nie przyjmie tego do wiadomości.
- Nie ma takich twierdz!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1518: Bistro Kingi zacznie się walić! Pogrąży ją kelnerka Aga

Tym samym w 1513 odcinku "M jak miłość" Kamila postawi sobie za cel zdobycie Piotrka podczas uch wyjazdu do USA. Kinga oczywiście dowie się o planach męża i wpadnie w taką furię, że zagrozi Piotrkowi rozwodem jeśli wyjedzie z seksowną prawniczką do Ameryki.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość odc. 1504. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila Jabłońska (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1504. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila Jabłońska (Anna Gorajska)
M jak miość odc. 1513. Kamila (Anna Gorajska), Adam Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: tvp/vod M jak miość odc. 1513. Kamila (Anna Gorajska), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze