M jak miłość, odcinek 1510: Iza przygarnie Anetę przed świętami! Dramat zjednoczy rodzinę Chodakowskich

2020-04-09 8:19 jkk
M jak miłość, odcinek 1510: Iza przygarnie Anetę przed świętami! Dramat zjednoczy rodzinę Chodakowskich
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1510: Iza przygarnie Anetę przed świętami! Dramat zjednoczy rodzinę Chodakowskich

W 1510 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) zaczną się szykować na święta Bożego Narodzenia. Rodzina Chodakowskich zjednoczy się w świątecznej atmosferze w trudnych chwilach. Iza zaprosi Anetę (Ilona Janyst) do siebie na rodzinny obiad. Wszyscy będą jednak mocno tęsknić za Olkiem (Maurycy Popiel) i szukać dla niego ratunku. Jak przeżyją dzieci Izy i Marcina takie smutne święta? Może wniosą w nie trochę radości w 1510 odcinku "M jak miłość"...

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1510 odcinku "M jak miłość" do stołu zasiądzie z rodziną Chodakowskich smutna i samotna Aneta (Ilona Janyst). Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) weźmie na siebie rolę głowy rodziny i podziękuje Izie za wspaniałą opieką nad rodziną w tych trudnych chwilach!

Zanim wszyscy zbiorą się do stołu Iza zadba o zajęcie dla dzieci. Z samego rana da Mai (Laura Jankowska) i Szymkowi (Staś Szczypiński) w 1510 odcinku "M jak miłość" zajęcie - będą miały zrobić ręczne ozdoby na choinkę! Dzieci będą miały przy tym tak mnóstwo zabawy i radości, że uśmiech pojawi się także na twarzy dorosłych!

To między innym za ten wspaniały pomysł teściowa pochwali Izę w 1510 odcinku "M jak miłość". Nie zapomni tez o drugiej ukochanej syna - podziękuje Anecie za nieustanne wsparcie dla Olka. Będzie to nie tylko bezcenne dobre słowo, ale i bodziec dla Anety do dalszych działań!

To właśnie w 1510 odcinku "M jak miłość", zaraz po wizycie u Chodakowskich Aneta znów spotka się z prokuratorem. Tym razem nie pójdzie jej także dobrze jak na początku i nie dostanie zgody na widzenie z Olkiem. Młodszy brat poprosi także podczas widzenia Marcina, aby zaopiekowaó się jego ukochaną...

Ale w tym momencie, niczym anioł pojawi się u boku Anety Agnieszka, która przekona kolegę po fachu, że narzeczona Olka jest w ciąży! I to właśnie dzięki wstawiennictwu byłej kochanki Olka, Aneta spotka się ze swoim ukochanym w więzieniu. 

Jak będą wyglądały święta u Izy i Marcina, jak wiele radości wniosą dzieci i jak przeżyje je osamotniony w więzieniu Olek przekonamy się już w 1510 odcinku "M jak miłość". 

M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)