M jak miłość, odcinek 1506: Szymek nie będzie wiedział co się dzieje! Rodzina Chodakowskich w rozpaczy

2020-03-27 8:15 Ag
M jak miłość, odcinek 1506: Rodzina Chodakowskich w rozpaczy! Szymek nie będzie wiedział co się dzieje
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1506: Rodzina Chodakowskich w rozpaczy! Szymek nie będzie wiedział co się dzieje

W 1506 odcinku "M jak miłość" nastąpią trudne chwile dla rodziny Chodakowskich, a 5-letni Szymek (Staś Szczypiński) szybko zauważy, że stało się coś złego. Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) oczywiście nie powiedzą synowi o aresztowaniu Olka (Maurycy Popiel), ale Szymuś zacznie zadać im pytania. Łzy Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), smutek Anety (Ilona Janyst) w 1506 odcinku "M jak miłość" sprawią, że wrażliwy Szymuś także bardzo wszystko przeżyje.

"M jak miłość" odcinek 1506 - poniedziałek, 30.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1506 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin nie będą mieli okazji ani przez chwilę cieszyć się ze swojego ślubu, bo głowy nowożeńców będzie zajmował tylko Olek. Wszyscy Chodakowscy połączą siły, by jak najszybciej wyciągnąć go z więzienia i żeby uchronić dzieci przed dramatem tego, co się właśnie dzieje. Ale mimo ich szczerych chęci Szymek i tak spostrzeże, że coś jest nie tak. - Mieliśmy jechać do babci i dziadka. A babcia ciągle płacze i wy jesteście smutni... - zapyta zaniepokojony 5-latek swoich rodziców.

Właśnie ze względu na niego w 1506 odcinku "M jak miłość" Iza znajdzie w sobie siłę, żeby wziąć się w garść. Zapewni synka, że wszystko jest dobrze, lecz muszą teraz pocieszyć babcię. Kiedy Aleksandra odwiedzi później Izę i Marcina zaleje się łzami. - Mamo, proszę, nie zadręczaj się tak... - pocieszy ją synowa.
- Ja nie rozumiem, dlaczego ja nie mogę zobaczyć się z Olkiem... - Chodakowska będzie kłębkiem nerwów.

Patrz też: M jak miłość. Fala hejtu po ślubie Izy i Marcina. Obcy ludzie zamiast rodziny wśród gości

I wtedy w 1506 odcinku "M jak miłość" w kuchni pojawi się Szymek, który znów się zmartwi widząc płacz ukochanej babci. - Dlaczego babcia płacze? Dlaczego nie polecieliście na Seszele?
- Kotku, bo polecimy tam całą rodziną, z ciocią Anetą, z wujkiem Olkiem... - obieca mu Iza.

Nie przegap: Rozstanie gwiazd M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozdzieleni przez koronawirusa - WIDEO

Chodakowscy w 1506 odcinku "M jak miłość" nie tylko zajmą się Aleksandrą, ale także przygarną do siebie Anetę, żeby ukochana Olka nie siedziała sama w pustym mieszkaniu. Podczas rodzinnej kolacji Szymek nie oderwie wzroku od Anety. - Ciociu dlaczego jesteś smutna? Wszyscy są dzisiaj smutni. Babcia, mama... - zapyta chłopiec z troską.
- Nie Szymuś, nie jestem smutna. Ja nie ma żadnego powodu, żeby być smutna. Wszystko jest w porządku, na pewno będzie! - wyjaśni załamana Aneta.

Niestety sytuacja Olka w 1506 odcinku "M jak miłość" będzie dramatyczna. Prokurator oskarży go o zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) bez żadnych mocnych dowodów, przede wszystkim bez ciała Skalskiego!

M jak miłość, odc. 1506. Aneta (Ilona Janyst), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1506. Aneta (Ilona Janyst), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
	M jak miłość, odc. 1506. Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1506. Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość, odc. 1506. Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1506. Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)
Najnowsze