M jak miłość, odcinek 1510: Anka pomoże Olkowi! Dzięki niej Kamil wycofa zeznania? Szokujący zwrot akcji

2020-04-01 12:24 sz
M jak miłość, odcinek 1510: Anka pomoże Olkowi! Dzięki niej Kamil wycofa zeznania? Szokujący zwrot akcji
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1510: Anka pomoże Olkowi! Dzięki niej Kamil wycofa zeznania? Szokujący zwrot akcji

W 1510 odcinku "M jak miłość" nastąpi szokujący zwrot akcji w sprawie Olka (Maurycy Popiel)! Anka (Weronika Rosati) z "M jak miłość" niepodziewanie stanie po stronie Chodakowskiego Spróbuje przekonać Kamila (Marcin Bosak), żeby odwołał zeznania. Czy dzięki niej Olek nie pójdzie siedzieć? Sprawdź, co wydarzy się w 1510 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W serialu "M jak miłość" nastąpi szokujący zwrot akcji! Niedawno Magda (Anna Mucha) dowiedziała się o aresztowaniu Olka za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) i poprosiła Andrzeja (Krystian Wieczorek), żeby został jego obrońcą.

Mąż Budzyńskiej próbował ukryć przed ukochaną, że za donosem na Chodakowskiego stoi Gryc, jednak prawda w końcu wyszła na jaw. Wkrótce w "M jak miłość" Magda dowie się, że Anka pomimo to sympatyzuje z Kamilem. Między przyjaciółkami dojdzie do zajadłej kłótni. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1510: Aneta będzie udawała ciążę przed prokuratorem! Agnieszka ją wyda?

Magda w "M jak miłość" nie będzie w stanie zrozumieć dlaczego Anka stoi po stronie kuzyna zabitego psychopaty, który chciał wymordować całą rodzinę Chodakowskich, włączając w to niewinne dzieci. W 1510 odcinku okaże się, że przyjaciółka nie miała pojęcia o przewinieniach Skalskiego!

Artystka przeprosi Budzyńską za swoje karygodne zachowanie i bronienie Kamila w niesłusznej sprawie. Przyjaciółki szczerze ze sobą porozmawiają i postanowią działać. Anka wesprze Olka oraz jego bliskich. W 1510 odcinku "M jak miłość" razem z Magdą pójdą na spotkanie z Kamilem, żeby zmusić go do wycofania zeznań. Czy dzięki nim Olek zostanie uniewinniony?

Niestety, Gryc nie ugnie się pod błaganiami byłych kochanek. W 1510 odcinku "M jak miłość" stwierdzi, że zamierza walczyć o sprawiedliwość do samego końca. Na domiar złego tego samego dnia poinformuje ciotkę Artura Skalskiego, że podczas procesu Chodakowskiego zajmie stanowisko oskarżyciela posiłkowego. Budzyński będzie musiał walczyć jak lew o wolność dla Olka!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1510: Sprawa Olka wykończy Budzyńskiego. Andrzej zacznie faszerować się lekami

Najnowsze