M jak miłość, odcinek 1510: Andrzej zabroni Magdzie rozmawiać z Kamilem. Zaszkodzi Olkowi? - ZWIASTUN

2020-04-14 21:29 sz
M jak miłość, odcinek 1510: Andrzej zabroni Magdzie kontaktów z psycholem Kamilem! Zaszkodzi Olkowi? - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1510: Andrzej zabroni Magdzie kontaktów z psycholem Kamilem! Zaszkodzi Olkowi? - ZWIASTUN

W 1510 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) ograniczy Magdzie (Anna Mucha) kontakt z Kamilem (Marcin Bosak)! Zrobi to z obawy, że żona może zaszkodzić sprawie Olka (Maurycy Popiel). Budzyńska w 1510 odcinku "M jak miłość" zakręci się wokół Gryca i spróbuje przekonać go do wycofania zarzutów. Co się wydarzy? Tego nie możesz przegapić.

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1510 odcinku "M jak miłość" Magda i Anka (Weronika Rosati) niespodziewanie zakopią wojenny topór. Stanie się tak, b przyjaciółka Budzyńskiej dowie się jakim draniem był Artur (Tomasz Ciachorowski). Wcześniej bohaterki pokłóciły się, ponieważ Anka stanęła po stanie Kamila, oskarżyciela Olka.

- Chciałam cię przeprosić. Nie miałam racji… Podpytałam Kamila o tę historię z Arturem, a dzisiaj rozmawiałam z ich ciotką… Nie miałam pojęcia, przez jakie piekło przeszła Iza i jej rodzina! Obiecuję, że porozmawiam z Kamilem... Umówię się z nim i spróbuję go przekonać, żeby się z tego wszystkiego wycofał!
- Porozmawiać zawsze warto... Idę z tobą. Weźmiemy go w dwa ognie!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1510: Magda wypędzi Ankę ze swojego mieszkania! Kochanka Kamila odkryje prawdę o psychopacie

W 1510 odcinku "M jak miłość" dojdzie do spotkania całej trójki. Kamil okaże się być nieugięty. Nie zamierza wycofać oskarżeń przeciwko byłemu mężowi Magdy.
- Miłe panie... Artur uratował mi życie. Nie twierdzę, że był aniołem, wręcz przeciwnie! Ale nawet psychopata nie zasługuje na taki koniec.(...) Jeśli Chodakowski go zabił… to niech ma jaja i się do tego przyzna! Nikt nie stoi ponad prawem...
- Wiesz, co ci powiem? Kawał bezdusznego drania z ciebie!

Budzyński w 1510 odcinku będzie wściekły. Jest obrońcą Chodakowskiego w sądzie, a spotkania Magdy z Kamilem mogą skończyć się bardzo źle. Prawnik mógłby wyciągnąć od niej przydatne informacje i z łatwością doprowadzić do skazania Olka!

- Do zakończenia tej sprawy nie kontaktuj się z Kamilem, dobrze?! - zażąda Budzyński w "M jak miłość". Czy Magda go posłucha? Przekonamy się już wkrótce.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1510: Smutne święta Izy i Marcina. Rodzina Chodakowskich zjednoczy się w trudnych chwilach

Najnowsze