M jak miłość, odcinek 1509: Urodziny Mateusza skończą się masakrą! Marysia wyjawi Lilce kim jest gwałciciel

2020-04-07 21:15 jkk
M jak miłość, odcinek 1509: Urodziny Mateusza z tragedią w tle! Marysia wyjawi Lilce kim jest gwałciciel
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1509: Urodziny Mateusza z tragedią w tle! Marysia wyjawi Lilce kim jest gwałciciel

W 1509 odcinku "M jak miłość" przyjdzie długo wyczekiwany dzień 18. urodzin Mateusza (Krystian Domagała). Niestety, nie będzie to tak radosna uroczystość, jak młody Mostowiak sobie wyobrażał. Lilka (Monika Mielnicka), która nadal będzie żyła pomysłem usunięcia niechcianej ciąży dowie się od Marysi (Małgorzata Pieńkowska), kto ją zgwałcił! Dzięki Rogowskiej będzie już widziała kim jest gwałciciel. I zaraz potem dojdzie do kolejnej tragedii, bo gwałciciel Daniel (Szymon Nygard) w 1509 odcinku "M jak miłość" zaatakuje Lilkę jeszcze raz.

"M jak miłość" odcinek 1509 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W dzień 18. urodzin Mateusza w 1509 odcinku "M jak miłość rodzina Mostowiaków i Lilka zasiądą przy wspólnym stole. Lilka ze względu na ciążę zrobi się już trochę zmęczona i Mateusz zaoferuje odprowadzenie jej do pokoju. W tym momencie jednak Barbara odbierze telefon i powie:

- Mateuszku, tata nie może się do Ciebie dodzwonić - Barbara przekaże mu aparat.

Kiedy Mateusz odejdzie na chwilę przyjąć telefonicznie życzenia od taty (Kacper Kuszewski), Marysia z rozmowy telefonicznej wróci. - Nie zdążyłam odebrać - powie zasmucona, kiedy znów usiądzie przy stole. - Dzwonił Daniel. Pewnie w sprawie urlopu chciał z tobą porozmawiać - zwróci się do Artura (Robert Moskwa). 

- Nie kojarzę, znowu czegoś nie wiem - zaśmieje się Artur, bo nie będzie miał pojęcia o kim mówi jego żona. 

- Kierowca karetki. Jest z nami od sierpnia, bardzo miły człowiek. 

- A, to mów tak od razu, że chodzi o tego Daniela. Kobiety to lubię takich niegrzecznych chłopców, co? - Artur zupełnie nieświadom, co robi puści oko do Barbary. - Skórzana kurtka, tatuż na ręku... - zacznie wylicza "zalety" bandyty. 

- No tak, sztylet na ręku lekarza, bardzo "dobry" pomysł, zrób to - zażartuje Marysia. 

I w tym monecie 1509 odcinka "M jak miłośc" Lilka cała zesztywnieje ze strachu przy stole! Natychmiast będzie wiedziała o kim jest mowa... Narzeczona dorosłego już Mateusza nagle zrozumie, jak blisko niej znów jest jej gwałciciel!

Niestety, żartobliwa rozmowa zgromadzonych przy rodzinnym stole Mostowiaków będzie tylko niewinną zapowiedzią wielkiego dramatu, który wydarzy się w 1509 odcinku "M jak miłość". Czy Lilka i Mateusz ujdą cało z łap gwałciciela?

M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Artur (Robert Moskwa), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: tvp/vod
Najnowsze