M jak miłość, odcinek 1508: Barbara potrząśnie Mateuszem! Przekaże mu testament Lucjana

2020-04-04 8:32 jkk
M jak miłość, odcinek 1508: Barbara potrząśnie Mateuszem! Przekaże mu testament Lucjana
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1508: Barbara potrząśnie Mateuszem! Przekaże mu testament Lucjana

W 1508 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) potrząśnie coraz bardziej załamanym Mateuszem (Krystian Domagała)! Przejęta losem wnuka przekaże mu wzruszający testament Lucjana (Witold Pyrkosz). Pod wpływem poruszających słów o wartościach rodziny Mostowiaków Mateusz będzie gotów na wszystko... Co w 1508 odcinku "M jak miłość" wnuk Barbary i Lucjana zrobi dla swojej zgwałconej dziewczyny?

"M jak miłość" odcinek 1508 - poniedziałek, 6.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- Dużo bym dał, żeby dziadek tu teraz by z nami - wyzna Barbarze Mateusz w 1508 odcinku "M jak miłość".  - Na pewno by wiedział, co mam zrobić.

W tym momencie 1508 odcinka "M jak miłość" Barbara zdecyduje się przekazać załamanemu wnukowi wzruszający testament Lucjana. Będzie przy tym mocno wzruszona i pogrąży się we wspomnieniach...

- Powiedziałby ci, żebyś opiekował się swoją dziewczyną, bo nigdy bardziej nie potrzebowała twojego wsparcia. Powiedziałby ci, żeby zawsze mogła liczyć na ciebie, żebyś jej pomagał. Tak jak dziadek mnie pomagał. 

M jak miłość. Sad Lucjana Mostowiaka zniszczony przez burzę! Porażające zdjęcia z planu!
Autor: AKPA M jak miłość. Sad Lucjana Mostowiaka zniszczony przez burzę! Porażające zdjęcia z planu!

Słowa dziadka, które młody Mostowiak usłyszy w 1508 odcinku "M jak miłość" bardzo mocno weźmie sobie do serca. Załamany stanem psychicznym zgwałconej Lilki Mateusz i brakiem pieniędzy na aborcje podejmie brzemienne w skutkach decyzje...

W 15098 odcinku Mateusz zdecyduje się na kradzież pieniądzy, które Marek zostawił dla syna. I choć będzie to rzecz straszna, to uruchomi ciąg dramatycznych, ale jednak zmierzających w dobrym kierunku zdarzeń. Lilka stanie w obronie swojego ukochanego i nareszcie wyzna Marysi i matce prawdę o gwałcie!

Wydaje się, że Mateusz nosi w sercu testament dziadka Lucjana od zawsze. Jego odpowiedzialność i czuła opieka nad ukochaną Lilką w każdej sytuacji sprawiają wrażenie, że wyssał wartości rodziny Mostowiaków z mlekiem matki. I już w 1509 odcinku "M jak miłośc" okaże się, że będzie gotów oddać za swoja dziewczynę nawet życie!

Najnowsze