M jak miłość, odcinek 1508: Gwałciciel Lilki zdradzi Marysi prawdę o tatuażu, który go zdemaskuje!

2020-04-06 21:17 jkk
M jak miłość, odcinek 1508: Gwałciciel Lilki zdradzi Marysi prawdę. Będzie chciał się tego pozbyć
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1508: Gwałciciel Lilki zdradzi Marysi prawdę. Będzie chciał się tego pozbyć

W 1508 odcinku "M jak miłość" gwałciciel (Szymon Nygard) Lilki (Monika Mielnicka) wyzna Marysi (Małgorzata Pieńkowska) długo skrywaną prawdę! Daniel powie ciotce Mateusza (Krystian Domagała) o czymś, czego bardzo będzie chciał się pozbyć... Jaka będzie jej reakcja na szczere wyznanie gwałciciela? Czy jak zwykle i każdemu okaże mu serce i empatię? A może Rogowska w 1508 odcinku "M jak miłość" zorientuje się, że ma do czynienia z niebezpiecznym bandytą? Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1508 - poniedziałek, 6.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Marysia w 1508 odcinku "M jak miłość" odbędzie podróż karetką w towarzystwie bardzo miłego - jak później go określi - Daniela. Nie będzie miała pojęcia, że jedzie z groźnym bandyta i gwałcicielem Lilki!

Luźna rozmowa o zmarnowanych planach na wieczór dojdzie do momentu, w którym Matusi zrobi się zimno. Wówczas drań sięgnie do kokpitu, aby usłużnie zmienić temperaturę w aucie w 1508 odcinku "M jak miłość". Aż trudno będzie uwierzyć, że to ten sam drań, który skrzywdził Lilkę!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1508: Barbara potrząśnie Mateuszem! Przekaże mu testament Lucjana

Wtedy Marysia zobaczy sztylet, wytatuowany na ręce Daniela. - Czy ten tatuaż coś znaczy? zapyta zaciekawiona. 

- Owszem. Głupotę. Wie pani, człowiek młody, narwany... - wyzna jej szczerze groźny przestępca. - Najchętniej bym się go pozbył - doda. 

Niestety Marysia, która do tego momentu 1508 odcinka "M jak miłość" nie będzie miała zielonego pojęcia o gwałcie Lilki, nie pozna prawdziwych powodów chęci Daniela. On zaś będzie bardzo dobrze wiedział, że chce usunąć tatuaż, bo po nim rozpoznają go z łatwością jego ofiary...

I tak też będzie, bo podczas 18 urodzin Mateusza Lilka zrozumie jak blisko jest jej gwałciciel właśnie dzięki historii o tatuażu. Czy zdąży uciec na czas, pryed zemstą bandyty? 

W 1508 odcinku "M jak miłość" gwałciciel będzie już w trakcie śledzenia Lilki, którą podejrzewa o to, że przestanie milczeć. W 1509 odcinku "M jak miłość" coraz bardziej "przyciśnięty do muru" groźny bandzior przestanie być miły i znów przejdzie do czynów...