M jak miłość, odcinek 1504: Katia będzie się bała Igora. Narazi życie małej Natalii i wywiezie ją do Gruzji - ZWIASTUN

2020-03-21 8:57 jkk
M jak miłość, odcinek 1504: Katia będzie się bała Igora. Narazi życie małej Natalii i wywiezie ją do Gruzji
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1504: Katia będzie się bała Igora. Narazi życie małej Natalii i wywiezie ją do Gruzji

W 1504 odcinku "M jak miłość" poznamy prawdę o wyjeździe Katii (Joanna Jarmołowicz) - będzie bała się Igora ((Oleg Bakhrutdinov)! Dlatego narazi życie małej Natalii (Zoja Dawicka) i wywiezie ją do Gruzji! Sceny, w których Katia błaga bandytę, żeby dla zdrowia dziecka zostali jeszcze przez jakiś czas w Polsce, chwycą wszystkich za serce! Ale Igor pozostanie niewzruszony - zabierze małą Natalię z mamą i wywiezie. Czym tak bardzo przestraszy Katię ten bandzior w 1504 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1504 - poniedziałek, 23.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1504 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, że to nie Katia chce wyjechać z dzieckiem z Polski. Ona chętnie jeszcze by tu została, z ojcem i dla dobra córeczki. Ale bandyta Igor ją zmusi i wywiezie, jak swoją własność! Czego tak bardzo boi się Katia, że rzuci wszystko i na razie życie Natalii i swoje?

Jeszcze w szpitalu Katia podejmie próbe rozmowy z bandytą w 1504 odcinku "M jak miłość". - Kiedy wypis? - zapyta Igor Katię w szpitalnej sali. 

- Mam nadzieję, że jak najszybciej. Dosyć mamy już tego szpitala. Prawda? - powie Katia, zwracając się do maleńkiej Nagtalii. 

- Prawda - odpowie jej Igor. - Pora wracać do domu. Do Gruzji. 

Na te słowa Katia bardzo się zasmuci w 1504 odcinku "M jak miłość". I zacznie prosić: - Ojej, Igor wolałabym zostać w Polsce jeszcze. Zobaczyć czy wszystko jest w porządku. 

- A co to, u nas nie ma dobrych lekarzy? Mam rację?

- Nie no, jasne, ty zawsze masz rację...

- Słuchaj, Katia, chciałbym już jak najszybciej was stąd zabrać. Żebyśmy zaczęli wszystko od początku! - Igor nie zostawi Katii możliwości żadnego wyboru! Będzie wyglądało na to, że bandyta zamierza "wymazać" jej dotychczasowe życie, Łukasza, a nawet jej ojca! 

Później, w rozmowie z Łukaszem w 1504 odcinku "M jak miłość" będzie widać, że Katia chce zostać w Polsce, ale... nie może! I tata Natalii to zauważy! 

Łukasz przyniesie Katii kontakt do specjalisty pediatry, pewien, że Katia z jego porady skorzysta. Niestety, ona powie mu prawdę, że raczej nie zdąży... - Dzięki, ale Igor naciska na szybki powrót do Gruzji, jak tylko wyjdę ze szpitala. Załatwia papiery i jedziemy

- Ale ty chyba też masz coś do powiedzenia w tej sprawie? - zapyta Łukasz. Katia tylko smutno pokiwa gową, a wzruszenie ramion pokaże, że jest w tej kwestii zupełnie bezradna...

Czym Igor zastraszył Katię i odebrał jej wszelkie prawa do decydowania o sobie i dziecku? Czy ma jakieś haki na jej ojca, Otara, czy Katia jest ofiarą przemocy? Bo aż trudno będzie uwierzyć w 1504 odcinku "M jak miłość", że za tym wszystkim stoi miłość...

Najnowsze