M jak miłość, odcinek 1503: Lilka po testach DNA zabije swoje dziecko! Mateusz pomoże jej w aborcji

2020-03-09 14:48 Ag
M jak miłość, odcinek 1503: Lilka po testach DNA zabije swoje dziecko! Mateusz pomoże jej w aborcji
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1503: Lilka po testach DNA zabije swoje dziecko! Mateusz pomoże jej w aborcji

W 1503 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) będzie już wiedziała kto jest ojcem jej dziecka. Zgwałcona dziewczyna Mateusza (Krystian Domagała) zrobi testy DNA, których wynik wstrząśnie nią do tego stopnia, że postanowi zabić swoje nienarodzone dziecko. Upewni się bowiem, że ciąża to wynik gwałtu! O swoim potwornych planach w 1503 odcinku "M jak miłość" Lilka powie matce Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura)! Czy mama Lilki zdoła ją powstrzymać i czy prawda o gwałcie wyjdzie wreszcie na jaw?

"M jak miłość" odcinek 1503 - wtorek, 17.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1503 odcinku "M jak miłość" Lilka po gwałcie wciąż nie dojdzie do siebie i nawet matce Krystynie nie powie o drastycznych przeżyciach jakie ją spotkały. Nadal będzie czuła ogromny wstyd i bała się reakcji mamy na gwałt.

Jej stan psychiczny pogorszą jeszcze testy na ojcostwo dziecka. Niestety w 1503 odcinku "M jak miłość" potwierdzą się najgorsze przypuszczenia - ojcem dziecka Lilki nie będzie Mateusz, tylko gwałciciel z pubu w Lipnicy, który wciąż pozostanie na wolności. Żeby poznać prawdę Lilka i młody Mostowiak dopuszczą się fałszerstwa!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1503: Lilka przypomni sobie wygląd gwałciciela! Okaże się, że to znajomy Marysi z przychodni

Mimo ogromnego wsparcia Mateusza i jego zapewnień, że i tak się z nią ożeni w 1503 odcinku "M jak miłość" zgwałcona Lilka postanowi na własną rękę zakończyć swoje cierpienia. A jedyną drogę, żeby zapomnieć o gwałcie będzie pozbycie się dziecka.

Czy zdecyduje się na aborcję? W Polsce zabieg usunięcia ciąży jest nielegalny, a nastolatka nie przyzna się przecież, że padła ofiarą przestępstwa. Wymyśli więc inny sposób, żeby nigdy nie urodzić niechcianego dziecka!

Sprawdź też: M jak miłość. Olek w więzieniu zostanie zupełnie sam! Nawet Aneta go opuści?

Co zatem zrobi Lilka w 1503 odcinku "M jak miłość"? Po testach DNA podejmie decyzję, że zabije dziecko na własną rękę. Zwierzy się nawet Krystynie, że zrobi wszystko, żeby nie zostać matką.

- Nie chcę tego dziecka. Nie mogę, nie chcę urodzić tego dziecka... Zrobię wszystko, żeby go nie urodzić - doda.

Matka Lilki, nieświadoma tego czyje dziecko urodzi jej córka, w 1503 odcinku "M jak miłość" spróbuje jej wybić z głowy ten potworny pomysł. Ale Lilka za nic w świecie nie będzie chciała wydać na świat dziecka gwałciciela!

Wkrótce potem w 1503 odcinku "M jak miłość" to samo powie Mateuszowi. - Cokolwiek postanowisz, jestem z tobą i będę cię wspierał - zapewni ją Mostowiak. Czy razem dokonają aborcji? To się okaże już wkrótce!

M jak miłość, odc. 1496. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1496. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura)
M jak miłość, odc. 1494: Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1494: Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość, odc. 1491. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1491. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1491. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1491. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Najnowsze