M jak miłość, odcinek 1503: Lilka pozna wyniki testu DNA! Mateusz dopuści się fałszerstwa - WIDEO

2020-02-19 14:08 jkk
M jak miłość, odcinek 1503: Lilka pozna wyniki testu DNA! Mateusz dopuści się fałszerstwa
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1503: Lilka pozna wyniki testu DNA! Mateusz dopuści się fałszerstwa

W 1503 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) po gwałcie pozna w końcu wyniki tekstu DNA na ojcostwo! Zapowiada się, że Mateusz (Krystian Domagała) dopuści się fałszerstwa... Czy ukochany okaże się ojcem dziecka zgwałconej Lilki, czy raczej nie wytrzyma brutalnej prawdy? Już niebawem dowiemy się, czy Lilka i Mateusz 1503 odcinku "M jak miłość" w obliczu wielkich tragedii mogą, liczyć na choć jedna dobrą wiadomość...

"M jak miłość" odcinek 1503 - wtorek, 17.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1503 odcinku "M jak miłość" wreszcie wyjaśni się, kto jest ojcem dziecka zgwałconej Lilki. Czy zakochani po tragedii dostaną choć jedną dobrą wiadomość? Oboje będą w wielkim stresie, zanim poznają prawdę...

Zanim w 1503 odcinku "M jak miłość" Lilka i Mateusz dowiedzą się, kto jest ojcem dziecka, będą musieli podrobić podpisy pod... zwolnieniem ze szkoły. Sprawę weźmie w swoje ręce Mateusz, bo podpis Marysi (Małgorzata Pieńkowska) wystarczy, aby zwolnić ich do przychodni. Nikomu jednak nie zdradzą po co tam idą... Czy Mateusz okaże się ojcem dziecka zgwałconej Lilki?

Niestety, lekarz w 1503 odcinku "M jak miłość" przekaże młodym najgorszą z możliwych wiadomości: Lilka zaszła w ciążę z bandytą gwałcicielem! Bedzie to już druga fatalna wiadomość - pierwszą była ta, że Lilka po gwałcie jest w ciąży. Dla Mateusza nie będzie już żadnej nadziei na ojcostwo... Czy wobec faktów młody Mostowiak wypełni to, do czego się zobowiązał i weźmie odpowiedzialność za Lilkę i rodzinę?

Lilka kompletnie załamie się w 1503 odcinku "M jak miłość" po ostatecznej diagnozie lekarza. Do tego stopnia, że swojej mamie oświadczy, iż nie chce żadnego dziecka i zrobi wszystko by go nie urodzić... Czy Mateusz uratuje tym razem dwa życia?

- Lucjan by go na pewno pobłogosławił - mówi o postawie Mateusza Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara w "Kulisach M jak miłość". - Nas pewno by go pobłogosławił i powiedział: moja krew - dodaje.

Najnowsze