M jak miłość. Lilka i Mateusz po gwałcie wezmą ślub! Gwiazda serialu potwierdza! Zobacz wywiad - WIDEO

2020-01-17 14:39 jkk
M jak miłość. Lilka i Mateusz po gwałcie wezmą ślub! Zmusi ich do tego ciąża dziewczyny Mostowiaka?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Lilka i Mateusz po gwałcie wezmą ślub! Zmusi ich do tego ciąża dziewczyny Mostowiaka?

W kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 odbędzie się ślub i wesele zgwałconej Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała)! Serialowa Lilka z "M jak miłość" potwierdza -nakręcone zostały zdjęcia ze ślubu młodych zakochanych! To oznacza, że ich miłość przetrwa dramatyczną próbę ratowania godności zgwałconej dziewczyny Mostowiaka. Gwiazda "M jak miłość" potwierdza: jesienią 2020 zgwałcona Lilka i Mateusz wezmą ślub - zobacz WIDEO!

Kiedy ślub Lilki i Mateusza w "M jak miłość"? Co będzie dalej po gwałcie?

- Mogę potwierdzić, że to prawda! Będzie ślub - mówi w wywiadzie dla Superseriali Monika Mielnicka, czyli Lilka z "M jak miłość" . - Myślę, że dla tej postaci to będzie coś bardzo ważnego. Po tych wydarzeniach musi się stać coś szczęśliwego, coś dobrego, żeby ta postać czuła, że ma przy sobie bliską osobę – mówi o Lilce z „M jak miłość” Mielnicka. - Zwłaszcza, że będzie jeszcze więcej tych złych rzeczy – dodaje aktorka. - Lilka będzie chciała się zabić, jednak próby samobójcze będą na pewno nieudane. Kręcimy następne sceny, więc producentom nie udało się pozbyć mnie – śmieje się Mielnicka. - Ale na pewno będzie dużo zwrotów akcji

Zapytana, czy ślub Lilki i Mateusza będzie efektem ciąży, Mielnicka odpowiada, że jeszcze nie może powiedzieć. Ale zaraz dodaje: - Jak się nawet okaże, że to nie dziecko Mateusza, on tez je przygarnie! Z tego co widać po nim, po jego postawie, są na to bardzo duże dowody. Jeżeli to jednak, jeżeli to będzie jego dziecko, to będzie podobnym mężem i ojcem do Lucjana. Bo jest odpowiedzialnym chłopakiem, a później będzie mężem.

Czy będziecie Lilka i Mateusz po gwałcie będą żyli długo i szczęśliwie? - Tak łatwo to nie będzie… Lilka przez gwałt nie będzie chciała żyć, będą próby samobójcze odejścia z tego świata, na pewno nieudane.

Zobacz tez: Gwałt w M jak miłość" Zgwałcona Lilka nie jadła i nie spała! Wstydziła się nagości. Mielnicka zdradza kulisy

Jako pierwsza pochwaliła się na swoim Instastory, Jowita Chwałek, serialowa Ewa z "M jak miłość": - Jedziemy na weselicho! - skomentowała w podpisie zdjęcia z planu i podane przez nas informacje na ten temat.

Już wiemy, kto w "M jak miłość" zgwałcił Lilkę! Jednak nastolatka wpadła w głęboką depresję, próbowała popełnić samobójstwo, a sam Mateusz czuje się coraz bardziej bezradny, pała chęcią zemsty, ale sam nie wie jak jej pomóc. 

Nic dziwnego, wielu dorosłych miałoby z tym problem. W Kulisach M jak miłość" mówił o tym szeroko psycholog - ofiara gwałtu czuje się ofiarą, zamyka na świat i uważa, że nie zasługuje na żadną pomoc! Zobacz WIDEO!

Według wieści z planu "M jak miłość" wszystko skończy się jednak dobrze - młodzi zapewne znajdą fachową pomoc i jeszcze będą szczęśliwi i... nie opuszczą się aż do śmierci! Ślub zgwałconej Lilki i Mateusza odbędzie się w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2020!

Najnowsze