M jak miłość, odcinek 1502: Bartek wrobiony w przestępstwo. Ula go zostawi

2020-02-17 11:40 jkk
M jak miłość, odcinek 1502: Bartek wrobiony w przestępstwo. Ula go zostawi
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1502: Bartek wrobiony w przestępstwo. Ula go zostawi

W 1502 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) zostanie po raz kolejny wrobiony w przestępstwo. Czy tym razem Ula (Iga Krefft) go zostawi? Dawne życie po raz kolejny dogoni Bartka, a Ula ponownie straci cierpliwość... Czy znów zakochani w sobie Ula i Bartek zostaną na zawsze rozdzieleni? Jak tym razem zakończy się walka miłości ze światem bandytów zobaczymy w 1502 odcinku "M jak miłość"

"M jak miłość" odcinek 1502 - poniedziałek, 16.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1502 odcinku "M jak miłość" kolejne problemy Bartka zaczną się od odmowy współpracy. Najpierw z policją, później z Ulą... A na dodatek Mirek (Mariusz Ochociński) ostrzeże kolegę, że wspólni znajomi z dawnych lat, nie śpią...

Jak donosi "Świat seriali" Bartek usłyszy od kumpla w 1502 odcinku "M jak miłość": - W ramach zemsty postanowili wrobić cię w przestępstwa, których nie popełniłeś. I tak Bartek znów zacznie poważnie bać się o bezpieczeństwo swojej rodziny!

Czytaj też: Dramatyczny poród Katii w M jak miłość. Przy narodzinach Natalii zabraknie Łukasza

Jednak niczego nie świadoma Ula dziwne zachowanie męża zinterpretuje w 1502 odcinku "M jak miłość" w jeden tylko sposób: on znowu miga się od małżeństwa! Czy Bartek, po raz kolejny osaczony z dwóch stron podejmie właściwe decyzje?

Wrobiony w przestępstwo Bartek w w 1502 odcinku "M jak miłość" zamiast wyrazów wsparcia dostanie od żony... ultimatum! Jak tym razem rozegra Ula brak jasnych oznak miłości ze strony męża?

Otóż w 1502 odcinku "M jak miłość" Ula da Bartkowi ostatecznie tydzień na decyzję, czy zamierza kontynuować związek z żoną. Jeżeli jasnej odpowiedzi nie dostanie, Ula Bartka zostawi. Jak Lisiecki zniesie fałszywe oskarżenie i ultimatum żony zobaczymy w 1502 odcinku "M jak miłość".

Zobacz koniecznie: Wielkie zmiany w M jak miłość. Seksowna prawniczka Kamila u boku Piotrka Zduńskiego!

Tymczasem przypomnijmy, że jeszcze niedawno Arkadiusz Smoleński, czyli Bartek z "M jak miłość" publikował na swoim Instagramie zdjęcie, pod którym napisał: - Co z nami będzie... gdy spotkamy się na zakręcie... Czyżby w 1502 odcinku "M jak miłość" miało ostatecznie nie zostać zupełnie nic?

Najnowsze