M jak miłość, odcinek 1501: Nina znów będzie w ciąży z Leszkiem! Urządzi schadzkę w hotelu - WIDEO

2020-02-28 8:35 Ag
M jak miłość, odcinek 1501: Nina znów będzie w ciąży z Leszkiem! Urządzi schadzkę w hotelu
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1501: Nina znów będzie w ciąży z Leszkiem! Urządzi schadzkę w hotelu

W 1501 odcinku "M jak miłość" Nina (Agnieszka Judycka), która niedawno straciła dziecko Leszka (Sławek Uniatowski) znów będzie z nim w ciąży? Chora psychicznie Nina przejdzie załamanie nerwowe i uroi sobie ciążę. W stanie obłędu zjawi się u Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), żeby uprzedzić ją, że dziecko jednak udało się uratować, że córka jej i Leszka nie zmarła. A potem w 1501 odcinku "M jak miłość" Nina poda będzie udawała Joasię i umówi się z Leszkiem na schadzkę w hotelu.

"M jak miłość" odcinek 1501 - wtorek, 10.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Depresja Niny z "M jak miłość" będzie tak zaawansowana, że była kochanka Leszka wpadnie w psychiczny obłęd. W 1501 odcinku "M jak miłość" wróci z USA i odwiedzi Joasię na Wietrznej, żeby dalej mącić jej w głowie i sprawić, by rywalka cierpiała.

Na domiar złego Nina będzie wmawiać sobie, że nadal jest w ciąży. Przekaże nawet Asi, że dziecko udało się uratować, że córeczka jej i Leszka żyje, a poród już wkrótce. W 1501 odcinku "M jak miłość" załamana Chodakowska odda ukochanemu pierścionek, a Leszek będzie przekonany, że za wszystkim stoi Michał (Paweł Deląg). Bo Joasia nie powie mu o wizycie Niny i jej ciąży.

Patrz też: Śmierć Krajewskiego w M jak miłość. Leszek dostanie przerażające wieści! Ojciec nic mu nie zostawi

Sytuacja zrobi się jeszcze bardziej dramatyczna kiedy w 1501 odcinku "M jak miłość" Nina podszyje się pod Joasię. Będzie udawała ukochaną Leszka, żeby dostać się do jego pokoju hotelowego i zaaranżować miłosną schadzkę. Krajewski dozna szoku kiedy usłyszy od recepcjonistki, że odwiedziła go narzeczona a zamiast Joasi zobaczy Ninę! Jego była kochanka zupełnie postrada rozum. Widząc w jakim jest stanie w 1501 odcinku "M jak miłość" Leszek ją odtrąci.

Patrz też: Koniec Joasi w M jak miłość? Asia poświęci życie dla dziecka. Barbara Kurdej-Szatan wyjawia całą prawdę!