Śmierć Krajewskiego w M jak miłość. Leszek dostanie przerażające wieści! Ojciec nic mu nie zostawi

2020-02-28 7:19 Ag
Śmierć Krajewskiego w M jak miłość. Leszek dostanie przerażające wieści! Ojciec nic mu nie zostawi
Autor: MTL Maxfilm Śmierć Krajewskiego w M jak miłość. Leszek dostanie przerażające wieści! Ojciec nic mu nie zostawi

W 1498 odcinku "M jak miłość" ojciec Leszka (Sławek Uniatowski) umrze? To młodszy Krajewski będzie miał wypadek samochodowy, po którym trafi do szpitala, ale senior przekaże mu przerażające wieści! Robert (Grzegorz Wons) będzie się szykował na śmierć i w 1498 odcinku "M jak miłość" uprzedzi syna, że zmienił testament. Leszek aż zblednie kiedy dowie się, że nic nie dostanie od ojca, że nie jest już synem Krajewskiego!

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Leszka w 1498 odcinku "M jak miłość" to nie jedyne tragiczne wydarzenie w jego życiu. Tuż przed stłuczką, którą będzie wyglądała groźnie, ale na szczęście skończy się tylko na małych obrażeniach i złamaniu ręki Leszek odbędzie trudną rozmowę z ojcem.

Odwiedzi firmę Krajewskiego seniora i tam od sekretarki Weroniki (Kaja Walden) dowie się o przekrętach na duże miliony i zwolnieniu Marcina (Mikołaj Roznerski). Więcej szczegółów Leszek w 1498 odcinku "M jak miłość" pozna od Marcina, który opowie mu jak odkrył szwindle na grube miliony.

Dla Leszka stanie się jasne, że jego ojciec to zwykły oszust. W 1498 odcinku "M jak miłość" złoży mu kolejną wizytę i uprzedzi, że nie chce mieć nic wspólnego z jego finansowymi machlojkami. Mało tego, Leszek rzuci pracę w firmie ojca.

- Nie będę zeznawał w sądzie na twoją korzyść... Nie licz na to. A to rezygnacja z funkcji członka zarządu w trybie natychmiastowym...
- Zaczekaj Leszek, porozmawiajmy... - Krajewski senior spróbuje zatrzymać syna. Na próżno!
- Ale nie ma o czym! Chyba, że chciałbyś porozmawiać o swoich oszustwach? Chciałbyś? Tak właśnie myślałem...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1498: Tajemnica pierścionka zaręczynowego Joasi. Leszek przerwie milczenie i przyzna się skąd go wziął

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zaraz po rozmowie z ojcem Leszek w 1498 odcinku "M jak miłość" będzie miał wypadek. Czy Robert będzie w to zamieszany? Może to zamach, który zleci żądny zemsty Krajewski senior...

Na szczęście Leszek wyjdzie cało z wypadku! Skończy się tylko na niegroźnym złamaniu ręki. W 1498 odcinku "M jak miłość" w szpitalu Leszek odbierze telefon od ojca, który postanowi odegrać się na nim za to, że tak go zawiódł. Krajewski zacznie się szykować na śmierć i zrobi już zmiany w testamencie.

Sprawdź też: Koniec Joasi w M jak miłość? Asia poświęci życie dla dziecka. Barbara Kurdej-Szatan wyjawia całą prawdę!

- Właśnie wracam z kancelarii notarialnej. Chcę się poinformować, że zmieniłem testament. Po mojej śmierci nie dostaniesz złamanego grosza! I od dzisiaj nie jesteś już moim synem! - rzuci mściwy Krajewski.
- Dobrze wiedzieć... Miłego wieczoru tato! - odpowie Leszek porażony jego słowami.

M jak miłość odc. 1498. Robert Krajewski (Grzegorz Wons)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1498. Robert Krajewski (Grzegorz Wons)
Najnowsze