M jak miłość, odcinek 1500: Magda po kłótni z Andrzejem ucieknie z domu

2020-02-19 12:43 sz
M jak miłość, odcinek 1500: Magda po kłótni z Andrzejem ucieknie z domu
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1500: Magda po kłótni z Andrzejem ucieknie z domu

W małżeństwie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" szykuje się poważny kryzys! W 1500 odcinku "M jak miłość" zakochani pokłócą się ze sobą do tego stopnia, że Budzyńska ucieknie z domu. Pojedzie do Kingi (Katarzyna Cichopek) na Deszczową. Czy przyjaciółka pomoże jej po kłótni z mężem? Sprawdź, co wydarzy się w 1500 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1500 - poniedziałek, 9.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Małżeństwo Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" może okazać się wcale nie takie udane, jak wszyscy myśleli. Budzyńscy z "M jak miłość" kochają się na zabój i są jedną z najpiękniejszych par serialu. Widzowie uwielbiają tę dwójkę i nie mogli doczekać się ślubu. Teraz, gdy Magda i Andrzej mają już wszystko, przyjdzie czas na pierwszy kryzys. Co wydarzy się w 1500 odcinku "M jak miłość"?

Przeczytaj też >>> M jak miłość, odcinek 1495: Magda wyda Kamila w ręce Marcina! Spuści mu niezły łomot - WIDEO

Zacznie się niewinnie. W "M jak miłość" już wcześniej pojawiały się sprzeczki, jednak były one bardziej żartobliwe i dotyczyły na przykład wystroju kuchni w ich nowym mieszkaniu. W 1500 odcinku Andrzej do tego stopnia wyprowadzi Magdę z równowagi, że Budzyńska ucieknie z domu!

Po kłótni z mężem Magda w 1500 odcinku "M jak miłość" pojedzie na ulicę Deszczową. Kinga z wielką chęcią przyjmie przyjaciółkę pod swój dach. Oczywiście cierpliwie wysłucha jej wszystkich problemów i zaprosi ją na noc. Sama nie pozostanie jej dłużna, ponieważ opowie Budzyńskiej o sytuacji z Pawłem (Rafał Mroczek), który ostatni trochę za bardzo zbliżył się do żony brata.

Sprawdź >>> M jak miłość, odcinek 1497: Piotrek wyrzeknie się brata? Znów zobaczy jak Paweł obmacuje Kingę

Magda w 1500 odcinku "M jak miłość", aby odpocząć od swoich problemów, razem z Kingą zajmie się wykombinowaniem randki dla Zduńskiego. Jednak co dalej z Andrzejem? Czy dojdą do porozumienia? Z pewnością scenarzyści nie zamierzają doprowadzać do ich rozwodu, więc pozostaje cierpliwie czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Najnowsze