M jak miłość, odcinek 1495: Magda wyda Kamila w ręce Marcina! Spuści mu niezły łomot - WIDEO

2020-02-16 10:21 Ag
M jak miłość, odcinek 1495: Magda wyda Kamila w ręce Marcina! Spuści mu niezły łomot - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1495: Magda wyda Kamila w ręce Marcina! Spuści mu niezły łomot - WIDEO

W 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) dopadnie Kamila (Marcin Bosak)! Świadomy tego, że Gryc dalej będzie nachodził Izę (Adriana Kalska) i Olka (Maurycy Popiel) i nie odpuści zanim nie dowie się prawdy o Arturze (Tomasz Ciachorowski) postanowi działać na własną rękę. Z pomocą Magdy (Anna Mucha) bez trudu namierzy kuzyna Artura! To właśnie ona wyda mu Kamila. A żądny zemsty Marcin w 1495 odcinku "M jak miłość" zaczai się na niego w ciemnej uliczce i zażąda, by zostawił w spokoju jego rodzinę.

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil z "M jak miłość" będzie zdolny do wszystkiego, żeby dowiedzieć się co się stało z Arturem! W 1495 odcinku "M jak miłość" nie wycofa się ani o krok, gotów nachodzić rodzinę Chodakowskich aż do chwili, gdy ktoś w końcu „pęknie” i wyzna mu prawdę o Skalskim.

Na celownik weźmie przede wszystkim Olka i Izę. Młodszego Chodakowskiego zacznie dręczyć telefonami, a jego ukochaną Marcina odwiedzi w pracy! Postanowi wyciągnąć z niej informację o Arturze. Będzie bezlitosny jak kiedyś psychopata Skalski! Kiedy w 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin dowie się od Izy, że Kamil to kuzyn Artura weźmie sprawy w swoje ręce. Nie pozwoli, by Gryc prześladował dłużej jego narzeczoną i brata. Olek i tak będzie już na skraju załamania.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1495: Marcin uratuje Olka przed Kamilem! Nie pozwoli, żeby brat cierpiał - WIDEO

Późnym wieczorem w 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin zadzwoni do Magdy i poprosi ją o przysługę. Nieświadoma niczego Magda wyda mu Kamila, powie gdzie Chodakowski może go znaleźć. Pod osłoną nocy Marcin zjawi się przed galerią sztuki, gdzie akurat Gryc będzie na wernisażu. Jednym ciosem obezwładni Kamila na tyle skutecznie, że ten nie będzie mógł się ruszyć. Zacznie go dusić i żądać, by wreszcie odczepił się od jego bliskich.

Sprawdź też: M jak miłość. Olek w więzieniu! Kamil doprowadzi sprawę Artura do końca - WIDEO

- Odwal się od mojej rodziny, słyszysz?! - rzuci wściekły Marcin. To jednak nie zniechęci Kamila.

Bo kilka dni później, w 1498 odcinku "M jak miłość", to właśnie Gryc zmusi Chodakowskiego do spotkania. Uprzedzi go, że nie spocznie póki nie dowie się co się stało z Arturem, bo odnalezienie kuzyna to dla niego poważna sprawa rodzinna oraz zapowie, że nie odpuści.

Niestety działania Gryca w "M jak miłość" zaczną przynosić oczekiwane efekty.

- Kamil jest nieustępliwy. Doprowadza do tego, że się spotykają w różnych okolicznościach i w końcu zaczynają pod wpływem tej presji popełniać błędy - powiedział Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1495. Kamil (Marcin Bosak), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1495. Kamil (Marcin Bosak), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1495. Iza (Adriana Kalska), Kamil Gryc (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1495. Iza (Adriana Kalska), Kamil Gryc (Marcin Bosak)
M jak miłość, odc. 1495. Olek (Maurycy Popiel), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1495. Olek (Maurycy Popiel), Kamil (Marcin Bosak)
	M jak miłość, odc. 1495. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1495. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze