M jak miłość, odcinek 1495: Marcin uratuje Olka przed Kamilem! Nie pozwoli, żeby brat cierpiał - WIDEO

2020-02-15 19:10 Ag
M jak miłość, odcinek 1495: Marcin uratuje Olka przed Kamilem! Nie pozwoli, żeby brat cierpiał
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1495: Marcin uratuje Olka przed Kamilem! Nie pozwoli, żeby brat cierpiał

W 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) nie będzie mógł patrzeć na cierpienie brata. Sprawa zabójstwa Artura doprowadzi Olka (Maurycy Popiel) do załamania psychicznego i rozpaczy! Policja wciąż nie znajdzie zwłok Artura, ale Chodakowski będzie musiał się zmierzyć z kolejnym prześladowcą! Kamil Gryc (Marcin Bosak) zacznie dręczyć Olka i Izę (Adriana Kalska). Doprowadzi Chodakowskiego do takiego stanu, że w 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin postanowi działać. Czy zdoła uratować brata przed Kamilem? Zobaczcie WIDEO z "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Koszmar Olka w "M jak miłość" jeszcze długo się nie skończy! W 1495 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że policja wcale nie znalazła zwłok Artura, ale uwzięła się na młodego Chodakowskiego i mu nie odpuści. Bo to Olek jako ostatni widział Skalskiego żywego. Śledztwo policji prowadzone jest w związku z jego zaginięciem, ale podkomisarz Adam Grójecki będzie niemal pewny, że Artur nie żyje!

Przesłuchiwany Olek nie wygada się, jednak w 1495 odcinku "M jak miłość" będzie kłębkiem nerwów. Marcinowi, który pomoże mu w przeprowadzce do nowego mieszkania przyzna się, że ma już dosyć życia w ciągłym stresie i napięciu.

- Myślałem, że jak sprzedam mieszkanie i kupię nowe, to wszystko się skończy, a to się będzie za mną ciągnąć w nieskończoność! Ty wiesz, że jak znaleźli ciało tego faceta i okazało się, że to nie był Artur, tylko jakiś bezdomny... nie poczułem żadnej ulgi. Nic. Ja już naprawdę chcę, żeby to się skończyło!

Patrz też: M jak miłość. Olek w więzieniu! Kamil doprowadzi sprawę Artura do końca - WIDEO

Stan Olka w 1495 odcinku "M jak miłość" pogorszy się jeszcze bardziej, kiedy późnym wieczorem do jego mieszkania nagle wkroczy Kamil! Bezwzględny i nieustępliwy zażąda rozmowy na temat tego co się stało z Arturem.

- Ponawiam prośbę o rozmowę... Jak pan widzi, sprawa jest dla mnie istotna i jestem dość zdeterminowany!

- Spieprzaj stąd! - Olek spróbuje zamknąć drzwi, jednak Gryc przytrzyma je butem. Po ostrej wymianie zdań wyjdzie, zostawiając zastraszonego Chodakowskiego w spokoju.

Nie mniej przerażona Aneta (Ilona Janyst) w 1495 odcinku "M jak miłość" wezwie na pomoc Marcina. Straszy brat natychmiast przybędzie mu na ratunek. - Był tu ten Kamil Gryc... - wyzna przestraszony Olek.
- Ale skąd miał adres? Przecież to jest nowe mieszkanie!

- Nie wiem, może nas śledził. W każdym razie gość jest zdeterminowany i tak łatwo nie odpuści! Jest tylko jedno wyjście z tej sytuacji... - Olek będzie gotów nawet przyznać się do zabójstwa Artura. Ale Marcin w 1495 odcinku "M jak miłość" go powstrzyma.

- Nawet o tym nie myśl... Każdego dnia zadaję sobie pytanie dlaczego to na ciebie padło. Dlaczego to ty, a nie ja muszę się z tym zmierzyć... Uratowałeś moją rodzinę braszku! Nie zapomnę tego! Rozumiesz? Poradzimy sobie!


Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1495: Kamil dopadnie Izę! Nie będzie miał dla niej litości - WIDEO

Kiedy Marcin od Izy dowie się, że Kamil jest kuzynem Artura w 1495 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z Magdą (Anna Mucha), że pomogła mu namierzyć Gryca. Znajdzie go przed galerią sztuki. Zaczai się na Kamila w ciemnej uliczce, rzuci się na niego z pięściami i zażąda, by odczepił się od jego rodziny.

Najnowsze